| Škoda TechWeb https://mx01.skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| OBD II na favorita https://mx01.skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=9&t=7277 |
Stránka 1 z 1 |
| Autor: | slovacek.milos [ 1.11.07, 09:57 ] |
| Předmět příspěvku: | OBD II na favorita |
nevím jestli jsem se dobře vyjádřil, ale pořád se mi tu povaluji šestipinový konektor na favorita BMM a OBD II zásuvka z feldy, že tu někdo vymýšlel jak to propojit a že napíše schéma já jsem ho zatím nepotřeboval, ale chci ho, tak jestli máte někdo nějaký plánek jak ty číslice nebo barvy propojit předem děkuji miloš |
|
| Stránka 1 z 1 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|