Škoda TechWeb
https://mx01.skoda-techweb.cz/forum/

Tlak a teplota oleje
https://mx01.skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=9&t=8130
Stránka 1 z 1

Autor:  Schavi [ 24.12.07, 13:45 ]
Předmět příspěvku:  Tlak a teplota oleje

Ahoj lidi
1.Jde mi o zapojení u rapida...nevim kde zapojit cidlo na tlak a teplotu oleje...
2.Proc mi pri kazdem podrazeni a snizeni otacek problikavá kontrolka oleje a po zvyseni otacek blikat prestane...volnobehem to neni,je to kolem 1500ot/min...díky za rady

Autor:  michalkatka [ 24.12.07, 13:59 ]
Předmět příspěvku:  Re: Tlak a teplota oleje

Schavi píše:
Ahoj lidi
1.Jde mi o zapojení u rapida...nevim kde zapojit cidlo na tlak a teplotu oleje...
2.Proc mi pri kazdem podrazeni a snizeni otacek problikavá kontrolka oleje a po zvyseni otacek blikat prestane...volnobehem to neni,je to kolem 1500ot/min...díky za rady


čidlo na tlak sa dáva do takej redukcie k baroskopu, čidlo teploty buď niekam na vaňu, ale ja by som ho dal tiež k baroskopu, alebo do zátky na chladič ojeja.

ak ti preblikáva kontrolka a voľnobeh máš 1500ot/min skús vymeniť baroskop, ak to nepomôže tak olej a filter a ak ani to nepomôže, tak je motor zrelý na generálku, minimálne vymeniť ojničné šálky atď...

Autor:  Šemik [ 24.12.07, 17:27 ]
Předmět příspěvku: 

Já má tlak oleje, tady to o tom něco je http://skoda.panda.cz/forum/viewtopic.php?t=3468 asi 2. nebo 3. strana

Autor:  ventYl [ 24.12.07, 17:30 ]
Předmět příspěvku: 

Ak preblikava tlak oleja, este to moze byt aj vymackana pruzinka na redukcnej gulicke v sacom kosi. Ale ak to preblikava tym viac, cim viac tomu motoru nalozis (cim je teplejsi olej), tak by som to videl na vycestovanie motoru z vozu von a vymenu ojnicnych lozisiek.

Stránka 1 z 1 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/