| Škoda TechWeb https://mx01.skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| Tlak a teplota oleje https://mx01.skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=9&t=8130 |
Stránka 1 z 1 |
| Autor: | Schavi [ 24.12.07, 13:45 ] |
| Předmět příspěvku: | Tlak a teplota oleje |
Ahoj lidi 1.Jde mi o zapojení u rapida...nevim kde zapojit cidlo na tlak a teplotu oleje... 2.Proc mi pri kazdem podrazeni a snizeni otacek problikavá kontrolka oleje a po zvyseni otacek blikat prestane...volnobehem to neni,je to kolem 1500ot/min...díky za rady |
|
| Autor: | michalkatka [ 24.12.07, 13:59 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Tlak a teplota oleje |
Schavi píše: Ahoj lidi 1.Jde mi o zapojení u rapida...nevim kde zapojit cidlo na tlak a teplotu oleje... 2.Proc mi pri kazdem podrazeni a snizeni otacek problikavá kontrolka oleje a po zvyseni otacek blikat prestane...volnobehem to neni,je to kolem 1500ot/min...díky za rady čidlo na tlak sa dáva do takej redukcie k baroskopu, čidlo teploty buď niekam na vaňu, ale ja by som ho dal tiež k baroskopu, alebo do zátky na chladič ojeja. ak ti preblikáva kontrolka a voľnobeh máš 1500ot/min skús vymeniť baroskop, ak to nepomôže tak olej a filter a ak ani to nepomôže, tak je motor zrelý na generálku, minimálne vymeniť ojničné šálky atď... |
|
| Autor: | Šemik [ 24.12.07, 17:27 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Já má tlak oleje, tady to o tom něco je http://skoda.panda.cz/forum/viewtopic.php?t=3468 asi 2. nebo 3. strana |
|
| Autor: | ventYl [ 24.12.07, 17:30 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Ak preblikava tlak oleja, este to moze byt aj vymackana pruzinka na redukcnej gulicke v sacom kosi. Ale ak to preblikava tym viac, cim viac tomu motoru nalozis (cim je teplejsi olej), tak by som to videl na vycestovanie motoru z vozu von a vymenu ojnicnych lozisiek. |
|
| Stránka 1 z 1 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|