| Škoda TechWeb https://mx01.skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| Kontrolka (zapojit nebo nezapojit) https://mx01.skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=9&t=8144 |
Stránka 1 z 1 |
| Autor: | me2dcz [ 26.12.07, 00:08 ] |
| Předmět příspěvku: | Kontrolka (zapojit nebo nezapojit) |
Ahoj,koupil jsem formana pikapa r.v. 93 1.3 (stříkačka + LPG) bývalou sanitku.A teď k věci,měmil jsem tachometr a při demontáži jsem zjistil že na zadní straně chybí 3 žárovky.Tak jsem je tam teda doplnil a teď mi stále svítí kontrolka (kolečko a v něm vykřičník) je to kontrolka kde předtím žárovka nebyla.A teď nevím co s tím.Jinak auto jede bez problémů a vše funguje jak má.Porďte.Dík. |
|
| Autor: | Nepér [ 26.12.07, 00:45 ] |
| Předmět příspěvku: | |
To je kontrolka, že tam není brzdová kapalina (!) |
|
| Autor: | me2dcz [ 26.12.07, 01:26 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Dík za radu,brzdovky je tam dost,tak se zítra kouknu na spínač a na kabely. |
|
| Autor: | Nepér [ 26.12.07, 01:41 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Je to divný, spíš se stává, že nesvítí vůbec, než že by to svítilo pořád. Taky je možná nějaká modifikace zapojení kontrolek, když to byla sanitka. |
|
| Autor: | me2dcz [ 26.12.07, 02:08 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Původně tam nebyla,třeba jim to blblo už dřív a tak ji vyndaly. |
|
| Autor: | varok [ 26.12.07, 12:01 ] |
| Předmět příspěvku: | Kontrolka |
To je kontrolka brzdové kapaliny. Může být buď zaseknutý plováček v nadobce s kapalinou, nebo je někde zkrat. Buď jsou zkratované káblíky mezi sebou nebo mezi kostrou. |
|
| Autor: | michalkatka [ 26.12.07, 13:32 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Kontrolka |
varok píše: To je kontrolka brzdové kapaliny. Může být buď zaseknutý plováček v nadobce s kapalinou, nebo je někde zkrat. Buď jsou zkratované káblíky mezi sebou nebo mezi kostrou. tá kontrolka sa má rozsvietiť aj počas štartovania, je to komtrola žiarovky, ale keď svieti stále, možno bude vadný plavák brzdovky, alebo niekde v kabeláži ale to sa opakujem. |
|
| Autor: | wordy [ 26.12.07, 14:37 ] |
| Předmět příspěvku: | |
nechce sa mi tu hladat,ale niekde som to napísal,ze nie len brzdovka,ale este 2 vecy sú spojené do kopy na tú kontrolku.treba pohladat,je to tu niekde rozpysané. |
|
| Stránka 1 z 1 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|