| Škoda TechWeb https://mx01.skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| Otáčkoměr https://mx01.skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=9&t=8146 |
Stránka 1 z 1 |
| Autor: | me2dcz [ 26.12.07, 01:35 ] |
| Předmět příspěvku: | Otáčkoměr |
Co je potřeba k výměně otáčkoměru za hodiny.Musím kupovat novou přístrojovku nebo to jde jen prohodit. Forman stříkačka |
|
| Autor: | DRYVER [ 26.12.07, 01:58 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Otáčkoměr |
me2dcz píše: Co je potřeba k výměně otáčkoměru za hodiny.Musím kupovat novou přístrojovku nebo to jde jen prohodit. Forman stříkačka Prohodit jde jen ten budik co chces (hodiny nebo otackomer) A proc chces misto otackomeru hodiny??? Vsichni ostatni co znam to delaji opacne ze misto hodin cpou otackomery ... |
|
| Autor: | me2dcz [ 26.12.07, 02:06 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Chci otáčkoměr,asi jsem to blbě napsal.Takže stačí přehodit a už to půjde jo? |
|
| Autor: | deekay [ 26.12.07, 02:10 ] |
| Předmět příspěvku: | |
me2dcz píše: Chci otáčkoměr,asi jsem to blbě napsal.Takže stačí přehodit a už to půjde jo? staci prehodit a treti kontakt na otackomeri zapojit na indukcnu cievku, alebo prerusovac zapalovanie, teraz presne neviem, je to taka valcekovita vec nad spolujazdcovim kolesom |
|
| Autor: | varok [ 26.12.07, 11:56 ] |
| Předmět příspěvku: | Otáčkoměr |
Zdravím, to přehození je jednoduché kus za kus. Jen je potřeba dát otáčkoměr taky ze stříkačky. Nevím jestli je ale v přístrojovce vyvedený káblík od ŘJ. U stříkaček je totiž signál braný ze snímače otáček na převodovce do ŘJ a z té teprve do budíku. U karburátoru jde přímo z indukční cívky. |
|
| Stránka 1 z 1 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|