Škoda TechWeb
https://mx01.skoda-techweb.cz/forum/

Otáčkoměr
https://mx01.skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=9&t=8146
Stránka 1 z 1

Autor:  me2dcz [ 26.12.07, 01:35 ]
Předmět příspěvku:  Otáčkoměr

Co je potřeba k výměně otáčkoměru za hodiny.Musím kupovat novou přístrojovku nebo to jde jen prohodit. Forman stříkačka

Autor:  DRYVER [ 26.12.07, 01:58 ]
Předmět příspěvku:  Re: Otáčkoměr

me2dcz píše:
Co je potřeba k výměně otáčkoměru za hodiny.Musím kupovat novou přístrojovku nebo to jde jen prohodit. Forman stříkačka


Prohodit jde jen ten budik co chces (hodiny nebo otackomer) A proc chces misto otackomeru hodiny??? Vsichni ostatni co znam to delaji opacne ze misto hodin cpou otackomery ...

Autor:  me2dcz [ 26.12.07, 02:06 ]
Předmět příspěvku: 

Chci otáčkoměr,asi jsem to blbě napsal.Takže stačí přehodit a už to půjde jo?

Autor:  deekay [ 26.12.07, 02:10 ]
Předmět příspěvku: 

me2dcz píše:
Chci otáčkoměr,asi jsem to blbě napsal.Takže stačí přehodit a už to půjde jo?


staci prehodit a treti kontakt na otackomeri zapojit na indukcnu cievku, alebo prerusovac zapalovanie, teraz presne neviem, je to taka valcekovita vec nad spolujazdcovim kolesom

Autor:  varok [ 26.12.07, 11:56 ]
Předmět příspěvku:  Otáčkoměr

Zdravím, to přehození je jednoduché kus za kus. Jen je potřeba dát otáčkoměr taky ze stříkačky. Nevím jestli je ale v přístrojovce vyvedený káblík od ŘJ. U stříkaček je totiž signál braný ze snímače otáček na převodovce do ŘJ a z té teprve do budíku. U karburátoru jde přímo z indukční cívky.

Stránka 1 z 1 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/