Škoda TechWeb
https://mx01.skoda-techweb.cz/forum/

svorkovnice Favorit
https://mx01.skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=9&t=8358
Stránka 1 z 1

Autor:  cyz [ 8.1.08, 16:02 ]
Předmět příspěvku:  svorkovnice Favorit

Sháněl jsem vícepólové svorkovnice do Favorita (ty novější placaté), nové už sehnat nejdou, ale povedlo se mi sehnat použité z jednoho dosloužilého Formana na vrakoviši za "děkuji", ale nevím jak z toho vycvaknout ty kontakty, nepodařilo se mi ničím zmáčknout ty zobáčky tak aby to šlo vysunout. Máte na to nějaký fígl?

Autor:  slovacek.milos [ 8.1.08, 16:19 ]
Předmět příspěvku:  Re: svorkovnice Favorit

cyz píše:
Sháněl jsem vícepólové svorkovnice do Favorita (ty novější placaté), nové už sehnat nejdou, ale povedlo se mi sehnat použité z jednoho dosloužilého Formana na vrakoviši za "děkuji", ale nevím jak z toho vycvaknout ty kontakty, nepodařilo se mi ničím zmáčknout ty zobáčky tak aby to šlo vysunout. Máte na to nějaký fígl?


žádný vyrveš a dáš druhý, druhý není, já to řeším ještě v kabeláži, svorkovnice, cín miloš

Autor:  cyz [ 8.1.08, 16:22 ]
Předmět příspěvku:  Re: svorkovnice Favorit

A dají se ty nové plíšky koupit? Ve škoda shopu mi cpali jenom klasické dutinky

Autor:  slovacek.milos [ 8.1.08, 18:05 ]
Předmět příspěvku:  Re: svorkovnice Favorit

cyz píše:
A dají se ty nové plíšky koupit? Ve škoda shopu mi cpali jenom klasické dutinky


to nevím, tak možná v araveru u moravy miloš

Autor:  Vít [ 8.1.08, 18:37 ]
Předmět příspěvku: 

jak to vypadá? znám jen starou verzi...

Autor:  Šemik [ 8.1.08, 18:39 ]
Předmět příspěvku: 

Jak to vypadá? To jsou fastony jak u Š120 ve svorkovnicích?

Autor:  cyz [ 8.1.08, 19:53 ]
Předmět příspěvku: 

Tak koupit se dají ale jeden ten plíšek stojí 10,50,- takže na to kašlu to kupovat

Autor:  v.kalandra [ 22.1.08, 23:51 ]
Předmět příspěvku: 

Jestli jsou to ty co mám já z konce roku 93 ty kulatý kontakty (obvykle ve dvou řadách) v konektoru
Tak tam stačí vrazit malej sroubovaček a ohnout tam takovej malej kovovej vystupek na tom "kontaktu" toho konektoru. Jakmile ho vmáčkneš dovnitř, tak to pak jednoduše vytáhneš. Když to tam das zpatky, tak ho predtim ohni zase zpět a on se tam zacvakne do toho konektoru.
Jestli je to ten novejsi konektor, tak to ti s nim neporadim :-( Neznám
ALE tyhle konektory jsou vcelku pořád stejný! pořád je tam nejakej "zobáček" kterej musis ohnout aby se to dalo vytáhnout

Hodně štěstí

Autor:  cyz [ 23.1.08, 00:11 ]
Předmět příspěvku: 

jsou to ty novější, tam je problém že tam ty zobáčky jsou 2, z každé strany jeden no a k tomu jednomu je přístup jak k penězům.

Autor:  v.kalandra [ 23.1.08, 00:14 ]
Předmět příspěvku: 

cyz píše:
jsou to ty novější, tam je problém že tam ty zobáčky jsou 2, z každé strany jeden no a k tomu jednomu je přístup jak k penězům.


:arrow: Hezky řečeno :wink:
Nevím no, nebo jak bylo řečeno tak ty draty naletovat na ty konce kontaktů a pak přes to hodit třeba smršťovací bužírku.
Není to sice ideál, ale lepší než agresivnější způsoby

Stránka 1 z 1 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/