Škoda TechWeb
https://mx01.skoda-techweb.cz/forum/

nemate niekto metasystem M98?
https://mx01.skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=9&t=8502
Stránka 1 z 1

Autor:  chorvatik [ 16.1.08, 17:02 ]
Předmět příspěvku:  nemate niekto metasystem M98?

Mam doma metasystem M98 + manual ale nemam k nemu konektori tak neviem aka farba vodica kde ide.
Potreboval by som foto konektorov, aby som to vedel pozapajat.

Autor:  Drak [ 16.1.08, 19:36 ]
Předmět příspěvku: 

pošli mi prázdnej mail, mám to v práci, zítra ti to pošlu.

Autor:  slovacek.milos [ 16.1.08, 21:03 ]
Předmět příspěvku: 

Drak píše:
pošli mi prázdnej mail, mám to v práci, zítra ti to pošlu.


draku a prosímtě na co to je miloš

Autor:  Drak [ 16.1.08, 21:20 ]
Předmět příspěvku: 

teď sem nějak nepobral co je na co?

Autor:  deekay [ 16.1.08, 22:34 ]
Předmět příspěvku: 

alarm, nie?

Stránka 1 z 1 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/