| Škoda TechWeb https://mx01.skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| nemate niekto metasystem M98? https://mx01.skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=9&t=8502 |
Stránka 1 z 1 |
| Autor: | chorvatik [ 16.1.08, 17:02 ] |
| Předmět příspěvku: | nemate niekto metasystem M98? |
Mam doma metasystem M98 + manual ale nemam k nemu konektori tak neviem aka farba vodica kde ide. Potreboval by som foto konektorov, aby som to vedel pozapajat. |
|
| Autor: | Drak [ 16.1.08, 19:36 ] |
| Předmět příspěvku: | |
pošli mi prázdnej mail, mám to v práci, zítra ti to pošlu. |
|
| Autor: | slovacek.milos [ 16.1.08, 21:03 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Drak píše: pošli mi prázdnej mail, mám to v práci, zítra ti to pošlu. draku a prosímtě na co to je miloš |
|
| Autor: | Drak [ 16.1.08, 21:20 ] |
| Předmět příspěvku: | |
teď sem nějak nepobral co je na co? |
|
| Autor: | deekay [ 16.1.08, 22:34 ] |
| Předmět příspěvku: | |
alarm, nie? |
|
| Stránka 1 z 1 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|