| Škoda TechWeb https://mx01.skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| Odpor VN kabelů ESCORT https://mx01.skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=9&t=8651 |
Stránka 1 z 1 |
| Autor: | cyz [ 24.1.08, 16:04 ] |
| Předmět příspěvku: | Odpor VN kabelů ESCORT |
Nevíte někdo jaký odpor mají kabely na Escortu? Je to r.96 nebo 7 teď nevím, vícebod 1,4, zapalování tam je takové to dvoucívkové na straně u převodovky (kdyžtak pls. napiště o tomhle zapalování víc kdo víte, nebo aspoň typ ať jsem chytřejší, nevím o něm víc než že existuje). |
|
| Autor: | slovacek.milos [ 24.1.08, 18:21 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Odpor VN kabelů ESCORT |
cyz píše: Nevíte někdo jaký odpor mají kabely na Escortu? Je to r.96 nebo 7 teď nevím, vícebod 1,4, zapalování tam je takové to dvoucívkové na straně u převodovky (kdyžtak pls. napiště o tomhle zapalování víc kdo víte, nebo aspoň typ ať jsem chytřejší, nevím o něm víc než že existuje). to si můžeš odvodit od fáčka, ale tam je jiný problém jsou tam kovové fajky, a jak vidíš saze z výfuku, kouř, nepravidelný chod tak změříš kabely všechny OK a budou ti probíjet přes fajky do svíčky, nebo to ústí co je až u matky svíčky tak to nětěsní s třílí do do te matky, přes tu fajku to nevidíš třeba v noci, když to zkoušíš vytahovat tak to krásně ubere jakože OK jnže jak to zasuneš tak to probíjí no dílo odtrh je tam milimetr tak je to přetížené a choulostivé miloš |
|
| Autor: | cyz [ 24.1.08, 18:54 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Odpor VN kabelů ESCORT |
No právě jsem chtěl vědět jestli pro tenhle typ zapalování není ten odpor odlišný. Tak o problému s kovovýma fajkama na Escortu jsem slyšel - ale to zjistím jednoduše....když chytím fajku do ruky tak mě to pokope Edit: Tak nevím jak to dopadne, fajky kopou jenom se jich dotknu, dotyčný ale že nechce kupovat kabely když se neví jestli je to jima a pořád mele něco o diagnostice, kterou mu nikdo nechce udělat, marně se mu snažím vysvětlit že dělat diagnostiku s prokazatelnou závadou na VN obvodu je zbytečné.... |
|
| Autor: | slovacek.milos [ 25.1.08, 19:18 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Odpor VN kabelů ESCORT |
cyz píše: No právě jsem chtěl vědět jestli pro tenhle typ zapalování není ten odpor odlišný. Tak o problému s kovovýma fajkama na Escortu jsem slyšel - ale to zjistím jednoduše....když chytím fajku do ruky tak mě to pokope Edit: Tak nevím jak to dopadne, fajky kopou jenom se jich dotknu, dotyčný ale že nechce kupovat kabely když se neví jestli je to jima a pořád mele něco o diagnostice, kterou mu nikdo nechce udělat, marně se mu snažím vysvětlit že dělat diagnostiku s prokazatelnou závadou na VN obvodu je zbytečné.... no nechci kecat ale jak vyměníš VN kabely motor chytne druhý dech, já jsem to viděl před mnoha lety u 1.6 koktávka motor posmrti, to jsem vůbec nevěděl kde začít jak píšeš, to si dělalo co chtělo, byla neděle a majitelé měli 350 km domů, mám tam kolo VN CU snad ještě za husáka, jsem udělal káble natočil staré fajky ze 120 , motor jak z linky a jeli, nepřišel jsem na to sám konzultoval jsem to s borcem atutoelektrikářem a ten mě navedl na ty VN kabely, no a ještě jak tě kopou fajky to bude na stopro a ještě jsem tu někde psal něco podobného strejné příznaky nové svíčky a ten montážník polámal všechny izolátory miloš |
|
| Autor: | cyz [ 25.1.08, 21:41 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Odpor VN kabelů ESCORT |
Tak mě právě napadlo začít u těch VN kabelů, akorát mě zaráží že to auto na volnoběh takhle blbne a v otáčkách jede v pohodě, normálně akceleruje, nevynechává, na svíčky jsem se díval a ty vypadají úplně ukázkově - přesně tak jak mají a to už tam jsou pěkně dlouho. Ty kabely mu vyměním, dnes jsem zkoušel povysunout ty fajky a moc to nepomohlo, akorát se s naprosto železnou pravidelnosti začaly opakovat cykly dušení se motoru a zvyšování otáček, nicméně ty kabely kopou tak že jenom jsem o jeden z nich lehce zavadil nehtem tak jsem dostal takovou ránu že jsem v té ruce ještě hodinu nemohl ani udržet cigáro |
|
| Autor: | slovacek.milos [ 26.1.08, 15:53 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Odpor VN kabelů ESCORT |
cyz píše: Tak mě právě napadlo začít u těch VN kabelů, akorát mě zaráží že to auto na volnoběh takhle blbne a v otáčkách jede v pohodě, normálně akceleruje, nevynechává, na svíčky jsem se díval a ty vypadají úplně ukázkově - přesně tak jak mají a to už tam jsou pěkně dlouho. Ty kabely mu vyměním, dnes jsem zkoušel povysunout ty fajky a moc to nepomohlo, akorát se s naprosto železnou pravidelnosti začaly opakovat cykly dušení se motoru a zvyšování otáček, nicméně ty kabely kopou tak že jenom jsem o jeden z nich lehce zavadil nehtem tak jsem dostal takovou ránu že jsem v té ruce ještě hodinu nemohl ani udržet cigáro na ty kabely se mrkni na internetu tesla, přesně nevím jsem si našel na krabce s feldy a podle toho na internetu a měli slušnou cenu, a ty svíčky tam si skontroluj taky závity tuším že jetam svíčka tak pomalu dvakrát delší závit jak do fáčka to dělá taky paseku miloš |
|
| Autor: | cyz [ 26.1.08, 16:29 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Odpor VN kabelů ESCORT |
Na závity jsem se díval, jsou v pořádku, ale svíčky nebyly moc dotažené. |
|
| Stránka 1 z 1 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|