Škoda TechWeb
https://mx01.skoda-techweb.cz/forum/

SOS nejede
https://mx01.skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=9&t=8654
Stránka 1 z 2

Autor:  kozina [ 24.1.08, 18:45 ]
Předmět příspěvku:  SOS nejede

dnes odpoledne nastal problem Favorit r.v.89 136 (kombajn)
asi tak 2 dny jsem pozoroval pomalejší chod blinkru .Dnes když jsem jel z práce mně několikrát přestali na chvilku jet zrovna když jsem odbočoval (výstražný když zapnu ok) před barakem jsem se díval co by mohlo být špatny všechno jinak funguje . Když jsem nastartoval a dal pravý nebo levý blinkr chvilku jel ale za chvilku nepravidelný chod a na budíkách lítali ručičky a jako by mně to bralo štávu. .No a došlo to tak daleko že když zapnu klíček tak nesvítí baterka ani olej a neukazujou benzín a teplota vody jinak všechno na autě jede.Auto nastartuju a hned zhasne .Taky třeba nastal tento jev nastartuju vše ok dám pravý blinkr a auto zhasne. co s tím Díky Kombajnista

Autor:  Bukaj [ 24.1.08, 19:01 ]
Předmět příspěvku: 

Někde máš přechoďáky - zkontroluj ukostření motoru, akumulátoru a proletuj pojistkovou/reléovou desku a bude to OK ;)

Autor:  slovacek.milos [ 24.1.08, 19:02 ]
Předmět příspěvku:  Re: SOS nejede

kozina píše:
dnes odpoledne nastal problem Favorit r.v.89 136 (kombajn)
asi tak 2 dny jsem pozoroval pomalejší chod blinkru .Dnes když jsem jel z práce mně několikrát přestali na chvilku jet zrovna když jsem odbočoval (výstražný když zapnu ok) před barakem jsem se díval co by mohlo být špatny všechno jinak funguje . Když jsem nastartoval a dal pravý nebo levý blinkr chvilku jel ale za chvilku nepravidelný chod a na budíkách lítali ručičky a jako by mně to bralo štávu. .No a došlo to tak daleko že když zapnu klíček tak nesvítí baterka ani olej a neukazujou benzín a teplota vody jinak všechno na autě jede.Auto nastartuju a hned zhasne .Taky třeba nastal tento jev nastartuju vše ok dám pravý blinkr a auto zhasne. co s tím Díky Kombajnista


já bych nejprve sdělal zadní lampy a jak tam máš ty bílé kostry na obou stranách tak ten styk s kaslou pořádně oder šmirglem na plech a po montáži to něčím postříkej tten blikač žere a když nemá kostru tak si ji bere z obrysovek, a všude možně po autě a když šlápneš na brzdy tak to chcípne všechno miloš

Autor:  kozina [ 24.1.08, 19:10 ]
Předmět příspěvku: 

miloši taky jsem se na to díval jen nechápu že auto nastartuju vše ok dám blinkra auto zhasne .Chci nastartovat a nejdou budík teploty vody benzínu a nesvítí kontrolky jak když zapneš klíček tj.olej a baterka.Auto nastartuju ale blinkry nejdou a auto zhasne,Jo a JEŠTĚ JSEM SI VŠIML ŽE KDYŽ ŠLÁPNU POŘÁDNĚ NA PLYN TAK SE ROZSVÍTÍ KONTROLKA BATERKY

Autor:  Drak [ 24.1.08, 19:16 ]
Předmět příspěvku: 

Budeš mít studenej spoj u obvodu 15, proletuj si pojistkovku a máš klid.

Autor:  kozina [ 24.1.08, 19:18 ]
Předmět příspěvku: 

[quote="Drak"]Budeš mít studenej spoj u obvodu 15, proletuj si pojistkovku a máš klid.[/quote]

pojistkovku jsem letoval je to dva roky

Autor:  kozina [ 24.1.08, 19:21 ]
Předmět příspěvku: 

já to auto asi zítra odvezu na vrakáč kurvu do dneška žadnej problém kujva jedna

Autor:  Jarda S. [ 24.1.08, 19:22 ]
Předmět příspěvku: 

kozina píše:
Drak píše:
Budeš mít studenej spoj u obvodu 15, proletuj si pojistkovku a máš klid.


pojistkovku jsem letoval je to dva roky


tak to udělej znova :wink:

Autor:  kozina [ 24.1.08, 19:28 ]
Předmět příspěvku: 

Sadra17 píše:
kozina píše:
Drak píše:
Budeš mít studenej spoj u obvodu 15, proletuj si pojistkovku a máš klid.


pojistkovku jsem letoval je to dva roky


tak to udělej znova :wink:

zkusímto dělal mně to kamoš ale já nejsem zrovna v tomhle letování borec ale díky za rady

Autor:  slovacek.milos [ 24.1.08, 19:31 ]
Předmět příspěvku: 

kozina píše:
Sadra17 píše:
kozina píše:
Drak píše:
Budeš mít studenej spoj u obvodu 15, proletuj si pojistkovku a máš klid.


pojistkovku jsem letoval je to dva roky


tak to udělej znova :wink:

zkusímto dělal mně to kamoš ale já nejsem zrovna v tomhle letování borec ale díky za rady


nebo jak to to chcípne tak protřep relátkama a uvidíš hned ten kontakt miloš

Autor:  Viky [ 24.1.08, 19:33 ]
Předmět příspěvku: 

slovacek.milos píše:
kozina píše:
Sadra17 píše:
kozina píše:
Drak píše:
Budeš mít studenej spoj u obvodu 15, proletuj si pojistkovku a máš klid.


pojistkovku jsem letoval je to dva roky


tak to udělej znova :wink:

zkusímto dělal mně to kamoš ale já nejsem zrovna v tomhle letování borec ale díky za rady


nebo jak to to chcípne tak protřep relátkama a uvidíš hned ten kontakt miloš


Jojo.. bracha kope do palubky. Zhasinaj mu svetla. :-D

Autor:  kozina [ 24.1.08, 19:33 ]
Předmět příspěvku: 

slovacek.milos píše:
kozina píše:
Sadra17 píše:
kozina píše:
Drak píše:
Budeš mít studenej spoj u obvodu 15, proletuj si pojistkovku a máš klid.


pojistkovku jsem letoval je to dva roky


tak to udělej znova :wink:

zkusímto dělal mně to kamoš ale já nejsem zrovna v tomhle letování borec ale díky za rady


nebo jak to to chcípne tak protřep relátkama a uvidíš hned ten kontakt miloš

díval jsem se na relátko co spíná spínací skřínka vypadá ok

Autor:  cyz [ 24.1.08, 19:59 ]
Předmět příspěvku: 

Nevím jestli je to jenom můj pocit, ale příjde mi to že novější verze pojistkovky (od 92) už tyhle problémy nemá (resp. ještě jsem ji neviděl vyrezlou) kdežo u starších Favoritů to dělá snad každá. Kdysi jsem kámošovi proletoval celou pojistkovku, problémy zmizely a az týden to dělalo zase a do toho se kdesi bůhví kde začala pálit izolace. Ve finále jsme dali přední svazek a pojistkovku ze Favorita 94 z vrakoviště a je po problémech....celá výměna byla míň pracná než hledání jakékoliv závady.

Autor:  v.kalandra [ 24.1.08, 20:16 ]
Předmět příspěvku: 

Je to asi blbost, ale zkus se jen tak podivat na žárovky!!
Když říkáš že dáš blinkr a auto ti spadne na nedostatek napětí, tak to vypadá na nějakej skrat.
Jestli nejsou třeba zpečený vlákna žárovky a tak. Jinak nevim když píšeš že jsi to vsechno prošel
Pak už jenom se podívat na přerušovač blinkrů (ten je mechanicky citlivej) proto jsem si tam dal z feldy

Autor:  kozina [ 24.1.08, 20:18 ]
Předmět příspěvku: 

v.kalandra píše:
Je to asi blbost, ale zkus se jen tak podivat na žárovky!!
Když říkáš že dáš blinkr a auto ti spadne na nedostatek napětí, tak to vypadá na nějakej skrat.
Jestli nejsou třeba zpečený vlákna žárovky a tak. Jinak nevim když píšeš že jsi to vsechno prošel
Pak už jenom se podívat na přerušovač blinkrů (ten je mechanicky citlivej) proto jsem si tam dal z feldy


Přerušovač blinkru mám nahradní novej a dělá to taky

Stránka 1 z 2 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/