| Škoda TechWeb https://mx01.skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| SOS nejede https://mx01.skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=9&t=8654 |
Stránka 1 z 2 |
| Autor: | kozina [ 24.1.08, 18:45 ] |
| Předmět příspěvku: | SOS nejede |
dnes odpoledne nastal problem Favorit r.v.89 136 (kombajn) asi tak 2 dny jsem pozoroval pomalejší chod blinkru .Dnes když jsem jel z práce mně několikrát přestali na chvilku jet zrovna když jsem odbočoval (výstražný když zapnu ok) před barakem jsem se díval co by mohlo být špatny všechno jinak funguje . Když jsem nastartoval a dal pravý nebo levý blinkr chvilku jel ale za chvilku nepravidelný chod a na budíkách lítali ručičky a jako by mně to bralo štávu. .No a došlo to tak daleko že když zapnu klíček tak nesvítí baterka ani olej a neukazujou benzín a teplota vody jinak všechno na autě jede.Auto nastartuju a hned zhasne .Taky třeba nastal tento jev nastartuju vše ok dám pravý blinkr a auto zhasne. co s tím Díky Kombajnista |
|
| Autor: | Bukaj [ 24.1.08, 19:01 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Někde máš přechoďáky - zkontroluj ukostření motoru, akumulátoru a proletuj pojistkovou/reléovou desku a bude to OK |
|
| Autor: | slovacek.milos [ 24.1.08, 19:02 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: SOS nejede |
kozina píše: dnes odpoledne nastal problem Favorit r.v.89 136 (kombajn) asi tak 2 dny jsem pozoroval pomalejší chod blinkru .Dnes když jsem jel z práce mně několikrát přestali na chvilku jet zrovna když jsem odbočoval (výstražný když zapnu ok) před barakem jsem se díval co by mohlo být špatny všechno jinak funguje . Když jsem nastartoval a dal pravý nebo levý blinkr chvilku jel ale za chvilku nepravidelný chod a na budíkách lítali ručičky a jako by mně to bralo štávu. .No a došlo to tak daleko že když zapnu klíček tak nesvítí baterka ani olej a neukazujou benzín a teplota vody jinak všechno na autě jede.Auto nastartuju a hned zhasne .Taky třeba nastal tento jev nastartuju vše ok dám pravý blinkr a auto zhasne. co s tím Díky Kombajnista já bych nejprve sdělal zadní lampy a jak tam máš ty bílé kostry na obou stranách tak ten styk s kaslou pořádně oder šmirglem na plech a po montáži to něčím postříkej tten blikač žere a když nemá kostru tak si ji bere z obrysovek, a všude možně po autě a když šlápneš na brzdy tak to chcípne všechno miloš |
|
| Autor: | kozina [ 24.1.08, 19:10 ] |
| Předmět příspěvku: | |
miloši taky jsem se na to díval jen nechápu že auto nastartuju vše ok dám blinkra auto zhasne .Chci nastartovat a nejdou budík teploty vody benzínu a nesvítí kontrolky jak když zapneš klíček tj.olej a baterka.Auto nastartuju ale blinkry nejdou a auto zhasne,Jo a JEŠTĚ JSEM SI VŠIML ŽE KDYŽ ŠLÁPNU POŘÁDNĚ NA PLYN TAK SE ROZSVÍTÍ KONTROLKA BATERKY |
|
| Autor: | Drak [ 24.1.08, 19:16 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Budeš mít studenej spoj u obvodu 15, proletuj si pojistkovku a máš klid. |
|
| Autor: | kozina [ 24.1.08, 19:18 ] |
| Předmět příspěvku: | |
[quote="Drak"]Budeš mít studenej spoj u obvodu 15, proletuj si pojistkovku a máš klid.[/quote] pojistkovku jsem letoval je to dva roky |
|
| Autor: | kozina [ 24.1.08, 19:21 ] |
| Předmět příspěvku: | |
já to auto asi zítra odvezu na vrakáč kurvu do dneška žadnej problém kujva jedna |
|
| Autor: | Jarda S. [ 24.1.08, 19:22 ] |
| Předmět příspěvku: | |
kozina píše: Drak píše: Budeš mít studenej spoj u obvodu 15, proletuj si pojistkovku a máš klid. pojistkovku jsem letoval je to dva roky tak to udělej znova |
|
| Autor: | kozina [ 24.1.08, 19:28 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Sadra17 píše: kozina píše: Drak píše: Budeš mít studenej spoj u obvodu 15, proletuj si pojistkovku a máš klid. pojistkovku jsem letoval je to dva roky tak to udělej znova :wink: zkusímto dělal mně to kamoš ale já nejsem zrovna v tomhle letování borec ale díky za rady |
|
| Autor: | slovacek.milos [ 24.1.08, 19:31 ] |
| Předmět příspěvku: | |
kozina píše: Sadra17 píše: kozina píše: Drak píše: Budeš mít studenej spoj u obvodu 15, proletuj si pojistkovku a máš klid. pojistkovku jsem letoval je to dva roky tak to udělej znova zkusímto dělal mně to kamoš ale já nejsem zrovna v tomhle letování borec ale díky za rady nebo jak to to chcípne tak protřep relátkama a uvidíš hned ten kontakt miloš |
|
| Autor: | Viky [ 24.1.08, 19:33 ] |
| Předmět příspěvku: | |
slovacek.milos píše: kozina píše: Sadra17 píše: kozina píše: Drak píše: Budeš mít studenej spoj u obvodu 15, proletuj si pojistkovku a máš klid. pojistkovku jsem letoval je to dva roky tak to udělej znova zkusímto dělal mně to kamoš ale já nejsem zrovna v tomhle letování borec ale díky za rady nebo jak to to chcípne tak protřep relátkama a uvidíš hned ten kontakt miloš Jojo.. bracha kope do palubky. Zhasinaj mu svetla. |
|
| Autor: | kozina [ 24.1.08, 19:33 ] |
| Předmět příspěvku: | |
slovacek.milos píše: kozina píše: Sadra17 píše: kozina píše: Drak píše: Budeš mít studenej spoj u obvodu 15, proletuj si pojistkovku a máš klid. pojistkovku jsem letoval je to dva roky tak to udělej znova :wink: zkusímto dělal mně to kamoš ale já nejsem zrovna v tomhle letování borec ale díky za rady nebo jak to to chcípne tak protřep relátkama a uvidíš hned ten kontakt miloš díval jsem se na relátko co spíná spínací skřínka vypadá ok |
|
| Autor: | cyz [ 24.1.08, 19:59 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Nevím jestli je to jenom můj pocit, ale příjde mi to že novější verze pojistkovky (od 92) už tyhle problémy nemá (resp. ještě jsem ji neviděl vyrezlou) kdežo u starších Favoritů to dělá snad každá. Kdysi jsem kámošovi proletoval celou pojistkovku, problémy zmizely a az týden to dělalo zase a do toho se kdesi bůhví kde začala pálit izolace. Ve finále jsme dali přední svazek a pojistkovku ze Favorita 94 z vrakoviště a je po problémech....celá výměna byla míň pracná než hledání jakékoliv závady. |
|
| Autor: | v.kalandra [ 24.1.08, 20:16 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Je to asi blbost, ale zkus se jen tak podivat na žárovky!! Když říkáš že dáš blinkr a auto ti spadne na nedostatek napětí, tak to vypadá na nějakej skrat. Jestli nejsou třeba zpečený vlákna žárovky a tak. Jinak nevim když píšeš že jsi to vsechno prošel Pak už jenom se podívat na přerušovač blinkrů (ten je mechanicky citlivej) proto jsem si tam dal z feldy |
|
| Autor: | kozina [ 24.1.08, 20:18 ] |
| Předmět příspěvku: | |
v.kalandra píše: Je to asi blbost, ale zkus se jen tak podivat na žárovky!! Když říkáš že dáš blinkr a auto ti spadne na nedostatek napětí, tak to vypadá na nějakej skrat. Jestli nejsou třeba zpečený vlákna žárovky a tak. Jinak nevim když píšeš že jsi to vsechno prošel Pak už jenom se podívat na přerušovač blinkrů (ten je mechanicky citlivej) proto jsem si tam dal z feldy Přerušovač blinkru mám nahradní novej a dělá to taky |
|
| Stránka 1 z 2 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|