| Škoda TechWeb https://mx01.skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| CYKLOVAČ https://mx01.skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=9&t=8897 |
Stránka 1 z 1 |
| Autor: | martinn11 [ 6.2.08, 14:47 ] |
| Předmět příspěvku: | CYKLOVAČ |
Ahoj mám takový malý problém a potřeboval bych poradit.Mám Felicii a mám tam relé na cyklování stěračů bez paměti ten cykluje každé 4 sekundy.Koupil jsem si relé s pamětí,abych si mohl vždy seřídit dobu mezi setřením.Dal jsem ho tam a cyklovač nefunguje vůbec.Jaký je problém???Prosím poraď te. Díky moc Jo je to r.v. 96 motor 1,3 lxi kod motoru 136B je to 50 kW |
|
| Autor: | cyz [ 6.2.08, 15:22 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: CYKLOVAČ |
Jaká je to Felicie? (rok a měsíc, příp. typ motoru) |
|
| Autor: | Dusche [ 7.2.08, 09:18 ] |
| Předmět příspěvku: | |
v favorita to fungovalo tak ze se jen vymenil kus za kus, stare rele za nove. U felicie bych cekel neco podobneho. |
|
| Autor: | DRYVER [ 7.2.08, 10:13 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Nektere cyklovače na feliciich odapuji ridici jednotku motoru tak bacha na to. |
|
| Autor: | cyz [ 7.2.08, 13:41 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Právě proto se ptám jaká to je Felicie. BMMka (tuším do 8/96) mají samostatně ten cyklovač a MPi mají v ŘJ. |
|
| Autor: | Ondras83 [ 7.2.08, 20:32 ] |
| Předmět příspěvku: | |
DRYVER píše: Nektere cyklovače na feliciich odapuji ridici jednotku motoru tak bacha na to. jj..přesně tak...viz www.cimbu.cz |
|
| Autor: | DRYVER [ 8.2.08, 01:23 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Autor tematu se tu asi uz neukaze |
|
| Autor: | martinn11 [ 8.2.08, 08:17 ] |
| Předmět příspěvku: | CYKLOVAČ |
chlapy dík za rady.Už se mě to podařilo vyřešit.Cyklovač funguje |
|
| Stránka 1 z 1 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|