| Škoda TechWeb https://mx01.skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| sviti couvacky https://mx01.skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=9&t=9027 |
Stránka 1 z 1 |
| Autor: | fert.j [ 13.2.08, 00:00 ] |
| Předmět příspěvku: | sviti couvacky |
mam problem.v pravejch zatackach mi svitili couvacky ael levejch ne a ted svitej porad.PROOOOOOOOOOOOOC??uz nevim co s tim:-( |
|
| Autor: | deekay [ 13.2.08, 00:01 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: sviti couvacky |
fert.j píše: mam problem.v pravejch zatackach mi svitili couvacky ael levejch ne a ted svitej porad.PROOOOOOOOOOOOOC??uz nevim co s tim:-( vidim to na kostru v zadnych dverach, skontroluj |
|
| Autor: | Jarda S. [ 13.2.08, 00:07 ] |
| Předmět příspěvku: | |
jednoznačně kostra |
|
| Autor: | DRYVER [ 13.2.08, 00:15 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: sviti couvacky |
fert.j píše: mam problem.v pravejch zatackach mi svitili couvacky ael levejch ne a ted svitej porad.PROOOOOOOOOOOOOC??uz nevim co s tim:-( Jak jsi to kontroloval? - to sis vyvedl kontrolku na zapecky do palubovky |
|
| Autor: | Vít [ 13.2.08, 00:29 ] |
| Předmět příspěvku: | |
no a jestli má dráty vrchem, tak můžou být přeskřípaný taky, pak to svítí jak chce samo |
|
| Autor: | deekay [ 13.2.08, 00:55 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Vít píše: no a jestli má dráty vrchem, tak můžou být přeskřípaný taky, pak to svítí jak chce samo vidis, ja som zabudol ze su 2 typy |
|
| Autor: | FerdikF [ 13.2.08, 08:06 ] |
| Předmět příspěvku: | |
přede mnou jela tuhle 120 a když tam mrsknul 4ku tak se mu to taky rozsvítili zpátečky, to bylo taky moc fajn. Raději jsem za ní nejel moc dlouho. |
|
| Autor: | slovacek.milos [ 13.2.08, 08:17 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: sviti couvacky |
fert.j píše: mam problem.v pravejch zatackach mi svitili couvacky ael levejch ne a ted svitej porad.PROOOOOOOOOOOOOC??uz nevim co s tim:-( co čtu tak to svítí pořád a máš staré fáčko to bude ohlý levý plast jak máš propojení do zadních dveří, si to předělej na nový typ to se těžko opravuje a blbne to pořád miloš |
|
| Autor: | fert.j [ 13.2.08, 10:22 ] |
| Předmět příspěvku: | |
ok ja to zkusim zkouknout diky za radu:-) |
|
| Autor: | fert.j [ 21.2.08, 14:39 ] |
| Předmět příspěvku: | |
problem vyresen dal jsem tlusci podlozku pod cidlo a uz je to ok. |
|
| Stránka 1 z 1 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|