| Škoda TechWeb https://mx01.skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| Vyhřívaná přední sedadla u Octavie https://mx01.skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=9&t=9174 |
Stránka 1 z 1 |
| Autor: | radarg19 [ 21.2.08, 17:30 ] |
| Předmět příspěvku: | Vyhřívaná přední sedadla u Octavie |
Prosím, nemá někdo schéma zapojení vyhřívání sedaček u Octavie r.v. 1999 ? Bohužel mi nefungují. A je mi podezřelé že ani jedna. Díky. (pojistky jsou v pořádku |
|
| Stránka 1 z 1 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|