| Škoda TechWeb https://mx01.skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| Úbytek napětí https://mx01.skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=9&t=9329 |
Stránka 1 z 1 |
| Autor: | sudetak [ 28.2.08, 14:48 ] |
| Předmět příspěvku: | Úbytek napětí |
Tak jsem dnes při měření zjistil,že na +B altíku je cca o 0.6-0.8V více,než na 54 regulátoru- přívod od spínačky.Kolik má baterka jsem zatím neměřil. Je to normální?Takový rozdíl? Podotýkám,že jde o T613,čiže delší kabely než u Š120. |
|
| Autor: | Martin [ 28.2.08, 15:59 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Myslím, že je to naprosto v pořádku, na těch drátech a kontaktech (někdy i na pojistce) se toho ztratí dost. |
|
| Stránka 1 z 1 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|