| Škoda TechWeb https://mx01.skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| Nesvítí pravá zadní brzdovka a mlhovka - Fóbie kombi. https://mx01.skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=9&t=9614 |
Stránka 1 z 1 |
| Autor: | Nepér [ 14.3.08, 09:23 ] |
| Předmět příspěvku: | Nesvítí pravá zadní brzdovka a mlhovka - Fóbie kombi. |
Na služební fábii nám to nějak nesvítí a žárovkama to neni, kampa ty dráty vedou, co? Oni totiž onehdá v servisu měnili brzdovej spínač, tak podezírám nějakej rychlokvašnej spoj. |
|
| Autor: | Kristensen [ 14.3.08, 20:02 ] |
| Předmět příspěvku: | |
No na těch potvorách snad ani pravá mlhovka není ne? |
|
| Autor: | Jarda S. [ 14.3.08, 20:03 ] |
| Předmět příspěvku: | |
pravou mlhovku to fakt nemá |
|
| Autor: | slovacek.milos [ 14.3.08, 21:16 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Nesvítí pravá zadní brzdovka a mlhovka - Fóbie kombi. |
Nepér píše: Na služební fábii nám to nějak nesvítí a žárovkama to neni, kampa ty dráty vedou, co? Oni totiž onehdá v servisu měnili brzdovej spínač, tak podezírám nějakej rychlokvašnej spoj. a nemáš tam závěsné? miloš |
|
| Autor: | Nepér [ 14.3.08, 21:38 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Už jsme to vyřešili, pravou mlhovku to asi fakt nemá, a brzda nesvítila, protože nová žárovka byla vadná. |
|
| Stránka 1 z 1 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|