| Škoda TechWeb https://mx01.skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| Prodloužení kabelu k radiu https://mx01.skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=9&t=9771 |
Stránka 1 z 1 |
| Autor: | maroo2 [ 22.3.08, 12:45 ] |
| Předmět příspěvku: | Prodloužení kabelu k radiu |
Zdar chlapi mám jeden takovej malej dotaz.V autě mám radio z kterého kouká svazek kabelů zakončenej iso konektorem o délce asi 15cm.Chtěl bych si tam dát Blaupunkta ale ten má v sobě už jen díru na iso a tak mi nedostanou kabely až k němu.Chci se zeptat nevíte neexistuje něco jako redukce kus kabelu na obou koncích iso abych prodloužil původní kabeláž, nachce se mi to všechno nastavovat 15cm drátů a zapojovat to do čokolád diky za radu .A ještě kdyby někdo věděl i cenu na netu jsem toho moc nenašel. |
|
| Autor: | Milan Koukal [ 22.3.08, 13:29 ] |
| Předmět příspěvku: | |
kup si tyto dva protikusi a spoj je a vyjde ti to přesně o těch 15 cm prodlouženy. http://www.audiocar.cz/detail-autoradia ... o-204.html http://www.audiocar.cz/detail-autoradia ... o-203.html |
|
| Autor: | Vít [ 22.3.08, 14:43 ] |
| Předmět příspěvku: | |
nebo to prostě nastav, ale ne čokoládou a podobnými nesmysli vem si na to kalafunu, cín a pájku, těch drátů není tolik, aby to nešlo, výsledek je jistý a cena minimální |
|
| Autor: | maroo2 [ 22.3.08, 17:41 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Díky za rady asi to udělám dle varianty č. 2 . |
|
| Autor: | varok [ 25.3.08, 19:22 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Zkuste se poptat v mototechně nebo v elektrosoučástkách. Možná nějaké prodloužení existuje, myslím že jsem už něco podobného viděl. Nebo bych si koupil ISO konektor s dráty asi 15cm, který se normálně prodává. Potom bych na volné konce nacvakal protikus a prodloužení je hotovo. |
|
| Stránka 1 z 1 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|