| Škoda TechWeb https://mx01.skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| Problém s ventilátorem https://mx01.skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=9&t=9925 |
Stránka 1 z 2 |
| Autor: | fandacj [ 28.3.08, 23:30 ] |
| Předmět příspěvku: | Problém s ventilátorem |
Zdravim právě ted sem mi nejak pos... ventilator no spis asi nejaky cidlo nebo j nevim no proste kdyz dojedu vypnu motor klicky vytahnu a ten hajzl ventilator vepredu huci jako drak a to porad, jediny co ho umlci je odpojedi od baterky:( nevite co s tim? Diky za odpoved |
|
| Autor: | Kachnis [ 28.3.08, 23:36 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Problém s ventilátorem |
sikovne si nenapsal co mas za auto, takze tezko radit,ale patrne to ude cidlo teploty umisteny v chladici pokud mas 120/fa |
|
| Autor: | fandacj [ 28.3.08, 23:43 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Problém s ventilátorem |
no mam 120 no a kde ho najdu ? |
|
| Autor: | Šemik [ 28.3.08, 23:47 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Čidlo je vpředu na chladiči, doporučuji předělání celého systému větráku přes relé, jak s automatickou, tak ruční možností spínání, + samozřejmě kontrolku přičemž udělat možnost sepnutí jen při zapnutém zapalování :wink: |
|
| Autor: | Carlos [ 28.3.08, 23:49 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Šemik píše: Čidlo je vpředu na chladiči, doporučuji předělání celého systému větráku přes relé, jak s automatickou, tak ruční možností spínání, + samozřejmě kontrolku přičemž udělat možnost sepnutí jen při zapnutém zapalování Pán relátek. Tohle řešení jsem si nevybral, ale jsoem zvklej. |
|
| Autor: | Kachnis [ 28.3.08, 23:49 ] |
| Předmět příspěvku: | |
jj automatika pri zaplem zapalovani,ale pres vypinac i pri vyplem motoru... |
|
| Autor: | fandacj [ 28.3.08, 23:50 ] |
| Předmět příspěvku: | |
tak co mam vymenit ja sem amater moc se v autech nehrabu...dik |
|
| Autor: | Kachnis [ 29.3.08, 00:02 ] |
| Předmět příspěvku: | |
tak aby ti to nejak chodilo, kup si v mototechne cidlo na spinani ventilatoru., najed prednima kolama na nejaky cihly,abys mel cumak vejs, podivej se na chladic na jeho prav strane je takovy T cko s 2ma dratama ,to vysroubujes, nasroubujes novy cidlo a jedes. jo musis si vypustit kus chl. kapaliny, aby ti to nepokapalo xichtik |
|
| Autor: | fandacj [ 29.3.08, 00:05 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Diky takovej navod sem presne potreboval |
|
| Autor: | Kachnis [ 29.3.08, 00:13 ] |
| Předmět příspěvku: | |
NEEEE, ty starsi sou na tom stejne jakoto tvoje, kup novy, tedka uz delaj kvalitni, co vydrzej a navic spinaj driv nez tyhle.. ale nevim, co stoji.. |
|
| Autor: | fandacj [ 29.3.08, 00:22 ] |
| Předmět příspěvku: | |
ok diky moc za radu hned zejtra se do toho pustim jeste bych se chtel zeptat odesel mi tachac |
|
| Autor: | Kachnis [ 29.3.08, 00:43 ] |
| Předmět příspěvku: | |
no muzes ho zkusit rozebrat a prihnout sneka ke kolecku, az to rozlousknes, budes vedet co myslim, pokud budes mit ale smulu, tak bude v cudu uz pocatek toho hejbanismu a to neopravis.. |
|
| Autor: | Bukaj [ 29.3.08, 02:48 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Termospínač ventilátoru stojí cca 100 Kč (85 - 120Kč). Ještě dodám, že ho musíš hledat na zadní straně chladiče (vedle ventilátoru). V tachometru zaručeně odešlo jedno z plastových ozubených koleček - doporučuji vyměnit za kovové, které se ovšem nedají sehnat, ale užovky a stovky je měly. Jinak se dá sehnat sada plastových koleček za cca 100Kč, ale to většinou také moc nevydrží (někdy prasknou už při montáži |
|
| Autor: | Šemik [ 29.3.08, 12:44 ] |
| Předmět příspěvku: | |
fandacj píše: nejak se mi na tom auto toho uz sere moc A odkud jsi? třeba by se tu našel někdo kdo by ti tu Škodovku dal za malý peníz do dobrého stavu |
|
| Autor: | fandacj [ 31.3.08, 15:00 ] |
| Předmět příspěvku: | |
ja jsem kousek od jindrichovyho hradce ale tak ted budou prazky tak se do toho pustim ...jinak to cidlo uz je snad good sice sem ho nevymenil ani povolit neslo |
|
| Stránka 1 z 2 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|