| Škoda TechWeb https://mx01.skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| Budíky a měřák teploty. https://mx01.skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=9&t=9970 |
Stránka 1 z 2 |
| Autor: | komar.la [ 31.3.08, 09:21 ] |
| Předmět příspěvku: | Budíky a měřák teploty. |
Dobrý den, mam sdružené budíky, které se dávali do nejnovějších modelů škoda 120L, ale rád bych si předělal budíky na klasika původní s přídavným otačkoměrem a kontrolkami. Bude nějaký problémek při zapojování, jestli se mám na něco připravit a tak. Mám problémy s ukazatelem teploty, jezdím celou zimu a auto jsem koupil na podzim, neměl jsem nikdy problémy s ukazatelem. Až poslední dva měsíce zjišťuji, že ukazatel teploty nemění nijak svoji hodnotu. I když normalně topím. V normálním stavu by se měla hodnotu džet v polovině rozsahu (cca 85-90) při topení. Nějaká rada Děkuji Honza |
|
| Autor: | Milan Koukal [ 31.3.08, 09:32 ] |
| Předmět příspěvku: | |
vyměnit by neměl byt žádnej problém jen přecvakáš konektory a možná tam bude potřeba protáhnout náhon jinou dírou, tou co jde z kufru. |
|
| Autor: | Šemik [ 31.3.08, 14:18 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Jj, náhon dát do druhé díry Elektricky nebude problém, jsou tam konektory, jejichž piny jsou shodné |
|
| Autor: | žděba [ 31.3.08, 19:10 ] |
| Předmět příspěvku: | |
ty nový budíky maj snad už favorití konektory, ne? nebo tam jsou nějaký přechodky? |
|
| Autor: | Carlos [ 31.3.08, 19:43 ] |
| Předmět příspěvku: | |
žděba píše: ty nový budíky maj snad už favorití konektory, ne? nebo tam jsou nějaký přechodky? Proč by měly, vždyť jsou do řady 742 a tak... |
|
| Autor: | žděba [ 31.3.08, 19:47 ] |
| Předmět příspěvku: | |
mám je doma a jsou na favo konekktory(nebo jsou aspoň podobný), kdybych byl doma tak je vyfotim |
|
| Autor: | Carlos [ 31.3.08, 19:50 ] |
| Předmět příspěvku: | |
žděba píše: mám je doma a jsou na favo konekktory(nebo jsou aspoň podobný), kdybych byl doma tak je vyfotim No to se mi nějako nezdá. |
|
| Autor: | žděba [ 31.3.08, 19:51 ] |
| Předmět příspěvku: | |
http://skoda.panda.cz/clanek.php3?id=35 |
|
| Autor: | Šemik [ 31.3.08, 20:40 ] |
| Předmět příspěvku: | |
žděba píše: ty nový budíky maj snad už favorití konektory, ne? nebo tam jsou nějaký přechodky? Ty konektory zezadu těch budíků jsou skutečně už Fávo typ, ale v jejich protikusech jsou jen asi 20cm dlouhé dráty které na druhém konci mají zase konektory pro elektriku klasické Škodovky |
|
| Autor: | Funky.F [ 31.3.08, 22:12 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Problém v tom není. Pokud to budeš dělat podle návodu. Jenom si nespleť stranu konektorů, jako já. Sice je tam zobáček, který tomu má zabránit. Já na to spoléhal a nevšiml, jsem si, že je zlomený. Jakmile jsem dal pravou směrovku, tak mi blikala baterka a na levé mi blikala nádrž. |
|
| Autor: | Carlos [ 31.3.08, 22:30 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Ha tak to je zrada, to já nevěděl, a je mi to i jedno, neboť je nechci. |
|
| Autor: | Funky.F [ 31.3.08, 22:42 ] |
| Předmět příspěvku: | |
WIO 46 píše: Ha tak to je zrada, to já nevěděl, a je mi to i jedno, neboť je nechci. Náhodou je to paráda. |
|
| Autor: | Carlos [ 31.3.08, 22:45 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Funky.F píše: WIO 46 píše: Ha tak to je zrada, to já nevěděl, a je mi to i jedno, neboť je nechci. Náhodou je to paráda. Nevim, mě se nelíbí, teď mám sice z eSka ale jinak nejhezčí jsou LS s chromovanejma obroučkama, a ty starší, tam měl otáčkoměr nějak tak hezčejc vybarvenou stupnici. |
|
| Autor: | Funky.F [ 31.3.08, 22:49 ] |
| Předmět příspěvku: | |
WIO 46 píše: Funky.F píše: WIO 46 píše: Ha tak to je zrada, to já nevěděl, a je mi to i jedno, neboť je nechci. Náhodou je to paráda. Nevim, mě se nelíbí, teď mám sice z eSka ale jinak nejhezčí jsou LS s chromovanejma obroučkama, a ty starší, tam měl otáčkoměr nějak tak hezčejc vybarvenou stupnici. Já je mám z rapa od jednoho chlapka odsud. |
|
| Autor: | Carlos [ 31.3.08, 22:57 ] |
| Předmět příspěvku: | |
No já teď nemám prašule, nechal bys je? Za kolik ? |
|
| Stránka 1 z 2 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|