Zvyšení výkonu u Feldy 1,3MPi
Zvyšení výkonu u Feldy 1,3MPi
| Autor |
Zpráva |
|
bitmap
Registrován: 4.5.08, 00:11 Příspěvky: 658
|
Tuner#2, fatal, MATTESS: kolegove, stale cekam na vycerpavajici vycet vasich zkusenosti s merenim vykonu triloziskovych Skoda motoru.
... ale to je asi neco jako cekat na snih uprostred leta, ze? 
|
| 1.6.08, 17:08 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|
Matthes
Hliník navždy.
Registrován: 20.6.06, 17:43 Příspěvky: 17651 Bydliště: Praha západ
|
Nerozcilujte se pane Bitmape 
_________________ Zbrane zabijeji!
Liga za čisté silnice: pumpičkářům pumpičkou přes koule.
|
| 1.6.08, 17:09 |
|
 |
|
MATTESS
Registrován: 1.1.08, 14:46 Příspěvky: 5654 Bydliště: Plzeň
|
Matthes píše: Nerozcilujte se pane Bitmape  
_________________ člen Coupé clubu TW fotky https://mattess00.rajce.idnes.cz/
|
| 1.6.08, 17:10 |
|
 |
|
deekay
Voditelj brodice
Registrován: 12.9.06, 21:33 Příspěvky: 9782 Bydliště: Bratislava / Nové Zámky
|
achjo, by som povedal ze sa to tu meni na luku...
samy vol
peace
_________________ - Favorit 137GRx r.v. 1990, biely, posledné analógové auto - Volvo V40 2.0T, r.v. 2002 http://www.danokrnac.sk/
|
| 1.6.08, 17:18 |
|
 |
|
bitmap
Registrován: 4.5.08, 00:11 Příspěvky: 658
|
Matthes: s malym "b" prosim
Ja se nerozciluji, jen predpokladam, ze kdyz se kolegove s takovou lehkosti posmivaji, tak cerpajic se svych bohatych zkusenosti povazuji muj prispevek za JOKE, tudiz bych se rad poucil, v cem delaji renomovane firmy chybu, ze opakovane meri u Felicii takove "nesmysly".
|
| 1.6.08, 17:20 |
|
 |
|
MATTESS
Registrován: 1.1.08, 14:46 Příspěvky: 5654 Bydliště: Plzeň
|
když 1,8T má výkon po nějakých 100.000km stejný jako u výrobce, tak filcka bude mít nárůst o 20%?? Nebyl jsi náhodou v Doksech?
_________________ člen Coupé clubu TW fotky https://mattess00.rajce.idnes.cz/
|
| 1.6.08, 17:24 |
|
 |
|
bitmap
Registrován: 4.5.08, 00:11 Příspěvky: 658
|
Byl jsem v Doksech.
1,8T ale neni 1,3MPI. 1,8T ma pet lozisek na klice, dve vacky, kazda taky 5x ulozena (nevim, hadam), vic nez 2x tolik ventilu, sofistikovane rozvody s napinaky atd. takze se narozdil od prehistorickych 1,3/1,4MPI pri pravidelnych vymenach oleje vyrazne pomaleji opotrebovava a vzdy bude mit vyrazne vetsi treci ztraty.
|
| 1.6.08, 17:28 |
|
 |
|
deekay
Voditelj brodice
Registrován: 12.9.06, 21:33 Příspěvky: 9782 Bydliště: Bratislava / Nové Zámky
|
clovece ja ti neviem ci by som sa ohanal takymito silnymi argumentami keby som nemal dlhorocne skusenosti s upravami/opravami mnozstva motorov, ale ty vies 
_________________ - Favorit 137GRx r.v. 1990, biely, posledné analógové auto - Volvo V40 2.0T, r.v. 2002 http://www.danokrnac.sk/
|
| 1.6.08, 17:34 |
|
 |
|
bitmap
Registrován: 4.5.08, 00:11 Příspěvky: 658
|
deekay: mluvis o svate trojici posmevacku? Tam ale zadne silne argumenty nevidim ... tam vlastne nevidim zadne argumenty
Jinak, byva dobrym zvykem na diskusnich forech, ze pokud nemam nic k tematu, tak tam neprispivam, no offense 
|
| 1.6.08, 17:38 |
|
 |
|
CROWACK
Registrován: 4.3.07, 22:36 Příspěvky: 10254 Bydliště: kósek vod Jevička
|
tiff píše: deekay: mluvis o svate trojici posmevacku? Tam ale zadne silne argumenty nevidim ... tam vlastne nevidim zadne argumenty Jinak, byva dobrym zvykem na diskusnich forech, ze pokud nemam nic k tematu, tak tam neprispivam, no offense 
Taky byva dobrym zvykem mit vyplneny profil a chovat se slusne. Jinak tvoji teorii je opotrebeny motor ma vetsi vule tim padem mensi treci ztraty jsem se dobre zasmal... 
_________________ "Now Kato, warm up the silver hornet!" | crowack@jabber.org
|
| 1.6.08, 17:42 |
|
 |
|
bitmap
Registrován: 4.5.08, 00:11 Příspěvky: 658
|
CROWACK píše: Tvoji teorii je opotrebeny motor ma vetsi vule tim padem mensi treci ztraty jsem se dobre zasmal... 
Proc?
|
| 1.6.08, 17:46 |
|
 |
|
CROWACK
Registrován: 4.3.07, 22:36 Příspěvky: 10254 Bydliště: kósek vod Jevička
|
tiff píše: CROWACK píše: Tvoji teorii je opotrebeny motor ma vetsi vule tim padem mensi treci ztraty jsem se dobre zasmal...  Proc?
Protoze prijdes o kompresni tlaky a kone ti utecou 
_________________ "Now Kato, warm up the silver hornet!" | crowack@jabber.org
|
| 1.6.08, 17:48 |
|
 |
|
Vít
Hluchoň
Registrován: 23.1.07, 15:00 Příspěvky: 11873
|
takže bych nechal obrousit kliku a nechal starý ložiska jo, a bude raketa, nebo jak to,u mám rozumět? kroužky bych mohl taky někde na vrakáči sehnat nějaký silně jetý
|
| 1.6.08, 17:50 |
|
 |
|
MATTESS
Registrován: 1.1.08, 14:46 Příspěvky: 5654 Bydliště: Plzeň
|
CROWACK: nápodobně
tiff: tak proč se nestavil na pokec? To si takový posera a umíš debatovat jen po na fórech, kde navíc vystupuješ pod různými přezdívky?
_________________ člen Coupé clubu TW fotky https://mattess00.rajce.idnes.cz/
|
| 1.6.08, 17:52 |
|
 |
|
deekay
Voditelj brodice
Registrován: 12.9.06, 21:33 Příspěvky: 9782 Bydliště: Bratislava / Nové Zámky
|
tiff: ak myslis zabehnuty motor/prevodovku, to ano, tam sa tie vole zvacsia ale len na spravne - prevadzkove,
neda sa vseobecne tvrdit ze opotrebovanim a vacsimi volami sa zvysi vykon, to by znamenalo ze aj vylagrovany motor = ma vyssi vykon
_________________ - Favorit 137GRx r.v. 1990, biely, posledné analógové auto - Volvo V40 2.0T, r.v. 2002 http://www.danokrnac.sk/
|
| 1.6.08, 17:53 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|
Kdo je online |
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků |
|
Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru Nemůžete odpovídat v tomto fóru Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
|
|