|
|
|
FAQ
• Hledat • Přihlásit se
|
|
Stránka 1 z 1
|
[ Příspěvků: 3 ] |
|
Ako zapojiť plavák na favorite
| Autor |
Zpráva |
|
kasper11
Registrován: 18.12.08, 12:55 Příspěvky: 60
|
 Ako zapojiť plavák na favorite
Prosím o pomoc. Mam doma fačko na ktorom bola vstrekovacia sústava BMM. Nahradil som ju karburátorom. No neviem ako mam na plavák. Na starom plaváku sú 3 káble čierna, modra, žlta. Lenže pri novom je široká koncovka z farbami káblov – modra, žlta, červena, biela. Ako sa to da pospájať alebo čo treba prepojiť aby to ukazovalo správne? Poprosím aj keby mal dakto El. schémy.
Za každú radu vopred ďakujem
|
| 9.1.09, 19:56 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|
varok
Registrován: 17.9.06, 15:37 Příspěvky: 14998 Bydliště: Havířov
|
Přesně nevím, ale myslím, že krajní jsou napájení čerpadla a ty dva vnitřní jsou od plováku. Nejsem si ale jistý, chtělo by to vytáhnout z nádrže a vyzkoušet. Pokud jsou původní budíky a jen nechcete použít el. čerpadlo, tak ho jen stačí odpojit a budík nechat zapojen. Je možné i odpojit dva, zapnout klíček. Pokud nepoběží čerpadlo, je vyhráno.
_________________ Škoda Favorit r.v. 94 BMM, Solitaire, Motor-Excel tuning, LPG- Minulost Golf IV 1,6 74kW Jazz Blue perleť Golf VII, 1,4TSi 103kW, Night Blue
|
| 9.1.09, 21:40 |
|
 |
|
kasper11
Registrován: 18.12.08, 12:55 Příspěvky: 60
|
No lenže nemám tu nadrž mam starý tip z úzkym hrdlom bez čerpadla a na to by som to chcel napojiť a neviem ako lebo ak dám káble žltý a modrý tak ukazuje ručička stále malo. Ak ich dám modrý- žltý a žltý modrý ukazuje stred alebo viac nádrže a klesá neskôr dole. Čo je zle ako sa to dá prepojiť?
Ďakujem za radu
|
| 9.1.09, 21:57 |
|
 |
|
|
Stránka 1 z 1
|
[ Příspěvků: 3 ] |
|
Kdo je online |
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků |
|
Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru Nemůžete odpovídat v tomto fóru Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
|
|