| Autor |
Zpráva |
|
Frk
Registrován: 29.9.08, 08:24 Příspěvky: 45
|
Snaha je taková že startér motorem otáčí a nic jiného se neděje.
|
| 24.1.09, 20:56 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|
Šemik
Registrován: 21.1.06, 19:58 Příspěvky: 15109 Bydliště: Praha
|
A pálí to určitě do správného válce kdy má? A kabely jsou správně?
_________________ ŠKODA 742 FOREVER TEAM
|
| 24.1.09, 20:57 |
|
 |
|
Frk
Registrován: 29.9.08, 08:24 Příspěvky: 45
|
Kabely jsem vůbec z víčka neodpojoval jen jsem víčko sundal a nasadil.
Pokud je první válec blíže k nám při pohledu na motor, tak je to nastaveno správně. Kontakt palce směřuje něco po dvanácté hodině.
|
| 24.1.09, 21:03 |
|
 |
|
Šemik
Registrován: 21.1.06, 19:58 Příspěvky: 15109 Bydliště: Praha
|
A víčko jsi nenasadil opačně? Sice by jít nemělo ale už jsem viděl že ho tam někdo narval naopak
Ono pokud to jiskru dává a je správný jak předstih tak válec kam blesk jde tak to v zapalování nemůže být, ale když to předtim jelo tak něco z tohohle nebude správně
_________________ ŠKODA 742 FOREVER TEAM
|
| 24.1.09, 21:05 |
|
 |
|
Frk
Registrován: 29.9.08, 08:24 Příspěvky: 45
|
Víčko jsem nenasadil opačně určitě  Ale v dnešním světě je opravdu možné vše
Předtím to jelo bez problému. To je mě záhada.
Kondík i kdyby byl KO tak to nemá vliv na nastartování ne, ten je tam kvůli opalování kontaktu při nejvyšších šipčkách???
A etě mě napadl odtrh kontaktů, ten má vliv na jiskru že, tak pokud by byl špatně nastavenej tak jiskru nehodí vůbec??
|
| 24.1.09, 21:11 |
|
 |
|
Šemik
Registrován: 21.1.06, 19:58 Příspěvky: 15109 Bydliště: Praha
|
Bez kondíku to nechytne vůbec, jiskru to bez něj nedá, maximálně jen hodně malou. Odtrh vliv má, ale pokud to dá nějakou rozumnou jiskru tak to chytne ať je jakkýkoliv.
Zaměřil bych se na to kdy to pálí do jakého válce, v tom bude dle mě chyba.
_________________ ŠKODA 742 FOREVER TEAM
|
| 24.1.09, 21:13 |
|
 |
|
Dawid130
Registrován: 9.2.07, 15:16 Příspěvky: 9049
|
Jak říkají pokud tam ta jiskra je a ty jsi to nasadil správně musí to jet....
A co třeba ten izolant od kondíku v rozdělovači, nevypad ti.... A co všechno jsi tou barvou napatlal???
A jakým způsobem nastavuješ předstih?
|
| 24.1.09, 21:20 |
|
 |
|
Frk
Registrován: 29.9.08, 08:24 Příspěvky: 45
|
Možná bych viděl chybku i v kondíku, dá se nějak přeměřit zda funguje např. při zapnutí zapalování atd???
A přesněji jak se zaměřit na pálení by bylo info???
|
| 24.1.09, 21:22 |
|
 |
|
michalkatka
Registrován: 11.2.06, 15:19 Příspěvky: 19160 Bydliště: SR Bratislavský kraj - Senec
|
http://skoda.panda.cz/forum/viewtopic.php?p=211958#211958
tu riešil presne to isté, nechcelo mu to chytiť, je tam aj podrobný návod na nastavenie predzápalu a celá funkcia rozdeľovača 
_________________ Škoda Favorit 135(136)(G)Lx 93 LPG klima červeň
Nie je všetko tak ako vyzerá - rozdiel je v technike...
http://skoda.panda.cz/forum/viewtopic.php?t=3336
|
| 24.1.09, 21:24 |
|
 |
|
Dawid130
Registrován: 9.2.07, 15:16 Příspěvky: 9049
|
Frk píše: Možná bych viděl chybku i v kondíku, dá se nějak přeměřit zda funguje např. při zapnutí zapalování atd??? A přesněji jak se zaměřit na pálení by bylo info???
Kondík nevim jestli ověříš nějak.
Ohledně pálení se zeptej Ondry120  ten pálí pořád.
Mě jsi odšroubované packy o drží víčko?
|
| 24.1.09, 21:24 |
|
 |
|
Šemik
Registrován: 21.1.06, 19:58 Příspěvky: 15109 Bydliště: Praha
|
Natoč motor na 0°, nastav rozdělovač aby jiskra šla do 1. válce, nastav předstih 5° a zkus to natočit. Když to nechytne tak otoč kabely o 180° (prohodit protilehlé) a musí to chytnout
_________________ ŠKODA 742 FOREVER TEAM
|
| 24.1.09, 21:26 |
|
 |
|
Frk
Registrován: 29.9.08, 08:24 Příspěvky: 45
|
Dawid130 píše: Frk píše: Možná bych viděl chybku i v kondíku, dá se nějak přeměřit zda funguje např. při zapnutí zapalování atd??? A přesněji jak se zaměřit na pálení by bylo info??? Kondík nevim jestli ověříš nějak. Ohledně pálení se zeptej Ondry120  ten pálí pořád. Mě jsi odšroubované packy o drží víčko?
Tak na to pálení se zeptám až to bude OK
Packy jsem odšroubované měl.
|
| 24.1.09, 21:29 |
|
 |
|
Dawid130
Registrován: 9.2.07, 15:16 Příspěvky: 9049
|
Frk píše: Dawid130 píše: Frk píše: Možná bych viděl chybku i v kondíku, dá se nějak přeměřit zda funguje např. při zapnutí zapalování atd??? A přesněji jak se zaměřit na pálení by bylo info??? Kondík nevim jestli ověříš nějak. Ohledně pálení se zeptej Ondry120  ten pálí pořád. Mě jsi odšroubované packy o drží víčko? Tak na to pálení se zeptám až to bude OK  Packy jsem odšroubované měl.
Tak jsou naopak a víko tím pádem taky......On si ttoho člověk nevšimne....
|
| 24.1.09, 21:43 |
|
 |
|
Frk
Registrován: 29.9.08, 08:24 Příspěvky: 45
|
Dawid130 píše: Frk píše: Dawid130 píše: Frk píše: Možná bych viděl chybku i v kondíku, dá se nějak přeměřit zda funguje např. při zapnutí zapalování atd??? A přesněji jak se zaměřit na pálení by bylo info??? Kondík nevim jestli ověříš nějak. Ohledně pálení se zeptej Ondry120  ten pálí pořád. Mě jsi odšroubované packy o drží víčko? Tak na to pálení se zeptám až to bude OK  Packy jsem odšroubované měl. Tak jsou naopak a víko tím pádem taky......On si ttoho člověk nevšimne....
Možná jsem člověk imbecilní  ale tohle nechápu  Máme oba namysli 2 packy co drží víčko  Please trocha víc vysvětlit  THX
|
| 24.1.09, 21:47 |
|
 |
|
michalkatka
Registrován: 11.2.06, 15:19 Příspěvky: 19160 Bydliště: SR Bratislavský kraj - Senec
|
Frk píše: Možná jsem člověk imbecilní  ale tohle nechápu  Máme oba namysli 2 packy co drží víčko  Please trocha víc vysvětlit  THX
packy sú iné, jedna z nich má taký výstupok kde má zasadať vybratie v rozdeľovači, takže ak ich dáš naopak tak máš aj viečko opačne 
_________________ Škoda Favorit 135(136)(G)Lx 93 LPG klima červeň
Nie je všetko tak ako vyzerá - rozdiel je v technike...
http://skoda.panda.cz/forum/viewtopic.php?t=3336
|
| 24.1.09, 21:50 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|