Zahada Q - nejak divne nechladi.
| Autor |
Zpráva |
|
Viky
Pan Kapitán
Registrován: 10.1.06, 13:49 Příspěvky: 12166 Bydliště: Tynec n.L.
|
 Zahada Q - nejak divne nechladi.
Tak jsme dneska Edovi dali LS-POWER a nestacime se divit.
Jede dobre.
Na LPG normalka, zadnej problem.
Na benzin se motor prehriva, kdyz mu nalozim, tak ho uvarim.
Jak je mozny ze na LPG s tim muzu delat vsechno mozny a uchladi se?
Ocekavam napady a navrhy.
_________________ Forman 1994 Million Edition "Frankie" Rapid 120/1985 "Eda" - BAZ 120R Škoda 742 Forever Team - 
Cvokárium: Youtube Instagram
|
| 29.5.08, 22:14 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|
slovacek.milos
Mistr mechanik
Registrován: 1.3.06, 13:42 Příspěvky: 16256 Bydliště: Strážnice
|
 Re: Zahada Q - nejak divne nechladi.
Viky píše: Tak jsme dneska Edovi dali LS-POWER a nestacime se divit. Jede dobre.
Na LPG normalka, zadnej problem. Na benzin se motor prehriva, kdyz mu nalozim, tak ho uvarim.
Jak je mozny ze na LPG s tim muzu delat vsechno mozny a uchladi se?
Ocekavam napady a navrhy.
chladič KO miloš
|
| 29.5.08, 22:15 |
|
 |
|
Dawid130
Registrován: 9.2.07, 15:16 Příspěvky: 9049
|
 Re: Zahada Q - nejak divne nechladi.
slovacek.milos píše: Viky píše: Tak jsme dneska Edovi dali LS-POWER a nestacime se divit. Jede dobre.
Na LPG normalka, zadnej problem. Na benzin se motor prehriva, kdyz mu nalozim, tak ho uvarim.
Jak je mozny ze na LPG s tim muzu delat vsechno mozny a uchladi se?
Ocekavam napady a navrhy. chladič KO miloš
Ale jak vysvětliš že na LPG to chladí.
|
| 29.5.08, 22:17 |
|
 |
|
patrik-hp
Registrován: 28.6.06, 20:54 Příspěvky: 3257 Bydliště: Brandýs nad Labem
|
Viky a co těsnění pod hlavou,nezačíná už hnít?Plyn je na něj agresivní,teda spaliny plynu...Benzín dává obvykle větší výkon než-li vařič a tak to je spojené i s nároky na chlazení a těsnost... 
|
| 29.5.08, 22:19 |
|
 |
|
slovacek.milos
Mistr mechanik
Registrován: 1.3.06, 13:42 Příspěvky: 16256 Bydliště: Strážnice
|
tak jak píše nakrmil motor dobrým palivem a LPG je palivo horší, třeba moje žena ta vaří pořád nepomůže nic  v neděli jsme měli vepřo knedlo zelo a to jsem se zapotil než jsem to sežral,  dnes byl zeleninový salát a v klídku žádný var  miloš
|
| 29.5.08, 22:22 |
|
 |
|
Viky
Pan Kapitán
Registrován: 10.1.06, 13:49 Příspěvky: 12166 Bydliště: Tynec n.L.
|
patrik-hp píše: Viky a co těsnění pod hlavou,nezačíná už hnít?Plyn je na něj agresivní,teda spaliny plynu...Benzín dává obvykle větší výkon než-li vařič a tak to je spojené i s nároky na chlazení a těsnost... 
Na LPG to dneska jelo poprvy v zivote motoru.....
_________________ Forman 1994 Million Edition "Frankie" Rapid 120/1985 "Eda" - BAZ 120R Škoda 742 Forever Team - 
Cvokárium: Youtube Instagram
|
| 29.5.08, 22:26 |
|
 |
|
patrik-hp
Registrován: 28.6.06, 20:54 Příspěvky: 3257 Bydliště: Brandýs nad Labem
|
|
| 29.5.08, 22:49 |
|
 |
|
patrik-hp
Registrován: 28.6.06, 20:54 Příspěvky: 3257 Bydliště: Brandýs nad Labem
|
Viky píše: patrik-hp píše: Viky a co těsnění pod hlavou,nezačíná už hnít?Plyn je na něj agresivní,teda spaliny plynu...Benzín dává obvykle větší výkon než-li vařič a tak to je spojené i s nároky na chlazení a těsnost...  Na LPG to dneska jelo poprvy v zivote motoru.....
 Tak promiň za podezřívavost ...Ale ty to auto taky sem tam proženeš....Možná se tam něco klube 
|
| 29.5.08, 22:53 |
|
 |
|
fatal
rejpal
Registrován: 26.4.06, 15:18 Příspěvky: 18477
|
 Re: Zahada Q - nejak divne nechladi.
Viky píše: Tak jsme dneska Edovi dali LS-POWER a nestacime se divit...
Možná je to blbost, ale někde jsme tu řešili teplotu motoru při chudé směsi, nemůže to být kombinací chudé směsi a nevhodného předstihu? Někdo mě tuším přesvědčoval, že chudá směs zvedne teplotu motoru o 10°C, ale já jsem mu nevěřil. Chtěl jsem to zkusit, ale nebyla zatím příležitost, a když jsem měl extra chudou směs na minulém motoru, nevšiml jsem si nějakého přehřívání. Plyn má větší oktanové číslo, proto mě napadl ten předstih. Ale stejně je to divné, něco v chladícím okruhu musí být špatné.
|
| 30.5.08, 08:01 |
|
 |
|
Kristensen
Registrován: 24.2.07, 10:02 Příspěvky: 6765 Bydliště: Česká Třebová
|
Na LPG to neudělá protože LPG chladí
_________________ JM AUTO-MOTO
Tak jsem všechno prodal a koupil jsem si ojetou P306 a XJ 900 Div
|
| 30.5.08, 08:47 |
|
 |
|
Matthes
Hliník navždy.
Registrován: 20.6.06, 17:43 Příspěvky: 17651 Bydliště: Praha západ
|
Kristensen píše: Na LPG to neudělá protože LPG chladí
No proto na LPG taky problemy nejsou ... On to myslel obracene 
_________________ Zbrane zabijeji!
Liga za čisté silnice: pumpičkářům pumpičkou přes koule.
|
| 30.5.08, 08:49 |
|
 |
|
Kachnis
Moderátor
Registrován: 8.6.06, 11:31 Příspěvky: 10612 Bydliště: Strupčice-Chomutovsko
|
je to zvlastni... lpg hori s vyssi teplotou, takze teplo se produkuje v hlave vic,ale zase v reduktoru se teplo sporebovava na vyrobu plynyho plynu.nevim, co ma vetsi vliv.. kazdopadne kdyz to dela jen s benzinem, zkusil bych tu smes.. kazdej ma uskrceno jak blazen a zbytecne.jesli ti nastavoval semik,tak na smesi pridej 1/4 - 1/2 otacky a dorovnej vzduchem.kdyz to nebude ono,mas problem 
_________________ 742 8ti modelů,2 Rapidy, Feliciaq, TAZ 1500, škoda ForMan,Felicia Š 742 Forever Team, htp never team,Zakladajici clen Klubu ostrych motoru Kdyz do sveta,tak s litinou.. http://kachnis.techsajt.cz
|
| 30.5.08, 10:07 |
|
 |
|
fatal
rejpal
Registrován: 26.4.06, 15:18 Příspěvky: 18477
|
Kachnis píše: ...kazdej ma uskrceno jak blazen a zbytecne...
Na volnoběhu... V tahu dělá směs kombinace trysek s vzdušníky, takže bych se podíval spíše na osazení karbu, zda tam není malá tryska.
|
| 30.5.08, 10:27 |
|
 |
|
Kachnis
Moderátor
Registrován: 8.6.06, 11:31 Příspěvky: 10612 Bydliště: Strupčice-Chomutovsko
|
1. komora 112 a vzdusnik 160 a druha komora tryska 135 a vzdusnik 140 na sedru a na edsru mam ted to samy  to je pro LS ten nejlepsi nektarek  ovsem mit na druhym trysku 160 a vzdusnik 185 to jede taky velmi pekne 
_________________ 742 8ti modelů,2 Rapidy, Feliciaq, TAZ 1500, škoda ForMan,Felicia Š 742 Forever Team, htp never team,Zakladajici clen Klubu ostrych motoru Kdyz do sveta,tak s litinou.. http://kachnis.techsajt.cz
|
| 30.5.08, 10:40 |
|
 |
|
Martin
Registrován: 24.3.06, 19:10 Příspěvky: 3694 Bydliště: Vysočina
|
S tou chudou směsí mě to taky napadlo, vím, že se takto seřizují modelářské motorky, že se měří teplota a když se přehřívá, tak se přidá.
_________________ ŠKODA 125L LPG, r.v. 1988 béžová
ŠKODA 125L LPG, r.v. 198? červená
|
| 30.5.08, 10:47 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|
Kdo je online |
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků |
|
Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru Nemůžete odpovídat v tomto fóru Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
|
|