| Autor |
Zpráva |
|
donek
Registrován: 1.9.07, 18:21 Příspěvky: 169 Bydliště: Košice
|
 AC pumpa s120
co moze byt zle na motore ked mi v malom casovom useku 2 mesiace praskla membrana v AC pumpe 3 krat _??? a stale to opravujem jak jeden idiot a v kuse musim kupovat a menit olej .. teras mi membrana vydrzala tak 1100 km 
|
| 26.8.08, 22:56 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|
Jarda S.
Dřevák na focení, neumí ostřit
Registrován: 19.7.06, 20:40 Příspěvky: 27259 Bydliště: Netolice největší prdel v republice
|
druhovýroba 
_________________ Nissan Navara D40 Passat 96kw Felda 1.3BMM combi LPG ve stavu klinické smrti čeká na konec
|
| 26.8.08, 22:58 |
|
 |
|
M3Power
Registrován: 15.5.08, 15:22 Příspěvky: 150 Bydliště: Frýdlant n./O.
|
Sadra17 píše: druhovýroba 
Nebo chyba při montáži. Pokud ji máš nějak špatně uchycenou a je tam moc velké pnutí, tak by to mohlo být i tím.
Když ji tam přimontováváš těma šroubama, tak by měla být v rovině (tj. podložená packa). Jinak by jsi ji mohl nějak přepnout a neštěstí je tady ...
_________________ Škoda 120L (M) r.v.1985 -> R.I.P. 17.06.2008 -> http://skoda.panda.cz/forum/viewtopic.php?t=4263
Škoda 125L (M) r.v.1989 -> R.I.P. 23.12.2009 -> http://skoda.panda.cz/forum/viewtopic.php?t=13252
|
| 28.8.08, 08:54 |
|
 |
|
škodař
Registrován: 21.1.07, 00:29 Příspěvky: 4693 Bydliště: Rokytnice u Přerova
|
máš pod ní tu v Ysokou pertinaxovou podložku možná má velkej chod a moc je namáhaná membrána 
_________________ Seat toledo 1.9 TDI 1996 Seat toledo 1.9 TDI 1998 T4 1.9 MTDI 1995 Long spotřebák Včelař
Sháním vyjetý a vyfritovaný olej!
|
| 28.8.08, 10:16 |
|
 |
|
Petr105
Registrován: 26.3.08, 11:26 Příspěvky: 5224 Bydliště: Veselí nad Lužnicí
|
Přesně tak, pod pumpou je třeba mít správnou podložku, potom při montáži postupovat přesně dle Andrta, tedy zaháknout membránu do spodní části pumpy, potom páčku stlačit rukou až nahoru, zajistit jí něčím, aby se nevracela, Andrt píše např. stopkou vrtáku, to jsem taky udělal... V této poloze postupně zašroubovat, pak vrták vytáhnout... Asi bych kouknul i na dýlku pružiny pod membránou, nemá se moc natahovat ani stlačovat, aby se neměnila její síla... Pokud tohle všechno dodržíš, nevidim důvod, aby praskala... Pokud to opravdu neni nějakej šit...
_________________ Škoda 105L, r.v.1983 Peugeot 306 HDi Break
|
| 28.8.08, 12:01 |
|
 |
|
škodař
Registrován: 21.1.07, 00:29 Příspěvky: 4693 Bydliště: Rokytnice u Přerova
|
škodař píše: máš pod ní tu v Ysokou pertinaxovou podložku možná má velkej chod a moc je namáhaná membrána  ježišky mankotky to jsou mi veci já s ebojím 
_________________ Seat toledo 1.9 TDI 1996 Seat toledo 1.9 TDI 1998 T4 1.9 MTDI 1995 Long spotřebák Včelař
Sháním vyjetý a vyfritovaný olej!
|
| 28.8.08, 12:23 |
|
 |
|
Matthes
Hliník navždy.
Registrován: 20.6.06, 17:43 Příspěvky: 17651 Bydliště: Praha západ
|
škodař píše: škodař píše: máš pod ní tu v Ysokou pertinaxovou podložku možná má velkej chod a moc je namáhaná membrána  ježišky mankotky to jsou mi veci já s ebojím 
Boj 
_________________ Zbrane zabijeji!
Liga za čisté silnice: pumpičkářům pumpičkou přes koule.
|
| 28.8.08, 12:40 |
|
 |
|
donek
Registrován: 1.9.07, 18:21 Příspěvky: 169 Bydliště: Košice
|
tak ac pumpa vymenena za 105kovu a po rozobrati som zistil ze membrana neni prasknuta... mno stale mam pocit ze v oleji je benal a za jazdy nehorazne citit bnzin... hadice a spoje skontrolovane mno nist som nenasiel 
|
| 29.8.08, 14:08 |
|
 |
|
M3Power
Registrován: 15.5.08, 15:22 Příspěvky: 150 Bydliště: Frýdlant n./O.
|
donek píše: tak ac pumpa vymenena za 105kovu a po rozobrati som zistil ze membrana neni prasknuta... mno stale mam pocit ze v oleji je benal a za jazdy nehorazne citit bnzin... hadice a spoje skontrolovane mno nist som nenasiel 
Ono ti to jednou blafne a potom bude po problému s celým autem 
_________________ Škoda 120L (M) r.v.1985 -> R.I.P. 17.06.2008 -> http://skoda.panda.cz/forum/viewtopic.php?t=4263
Škoda 125L (M) r.v.1989 -> R.I.P. 23.12.2009 -> http://skoda.panda.cz/forum/viewtopic.php?t=13252
|
| 29.8.08, 14:11 |
|
 |
|
Jarda S.
Dřevák na focení, neumí ostřit
Registrován: 19.7.06, 20:40 Příspěvky: 27259 Bydliště: Netolice největší prdel v republice
|
nipl ve víku karburátoru 
_________________ Nissan Navara D40 Passat 96kw Felda 1.3BMM combi LPG ve stavu klinické smrti čeká na konec
|
| 29.8.08, 14:23 |
|
 |
|
donek
Registrován: 1.9.07, 18:21 Příspěvky: 169 Bydliště: Košice
|
nipl_?? bordel_??? karburator bol komplet repas cisteny a slape krasne a chyta na skrt...
|
| 29.8.08, 14:27 |
|
 |
|
Jonny
Junior TW team
Registrován: 27.12.07, 21:50 Příspěvky: 2246 Bydliště: Turčianske Teplice ( SR )
|
donek píše: nipl_?? bordel_??? karburator bol komplet repas cisteny a slape krasne a chyta na skrt... taky zelezny pipik co je naklepany do vika karbca . niekedy sa vytiahne a potom benzin sti von ... kolko prejdes autom naraz ? ci ti to neprechadza cez piest. kruhy . ventYl ti to vysnetli ( teda aspon myslim ze to bol on co o tom vravel )
_________________ 1) Škoda Rapid 136 . motor XT bude vo vyvoji -> ELEANOR nova kasna jej pristane 2) Škoda 120 GL - Pomrdanč - spotrebak s vyhodami 3) Škoda Fabia 1,2 HTP 47 kW -> ŽLŤAS ňáko ide furt na tri válce 4) Škoda 100 - 71" Model 72" Killec
|
| 29.8.08, 20:12 |
|
 |
|
škodař
Registrován: 21.1.07, 00:29 Příspěvky: 4693 Bydliště: Rokytnice u Přerova
|
Matthes píše: škodař píše: škodař píše: máš pod ní tu v Ysokou pertinaxovou podložku možná má velkej chod a moc je namáhaná membrána  ježišky mankotky to jsou mi veci já s ebojím  Boj  Osvaldě těš se  už se to blíží zase škola tzo budou diktáty  a nebo dyktáty? 
_________________ Seat toledo 1.9 TDI 1996 Seat toledo 1.9 TDI 1998 T4 1.9 MTDI 1995 Long spotřebák Včelař
Sháním vyjetý a vyfritovaný olej!
|
| 29.8.08, 21:41 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|