Favorit - pojistkova skrin
| Autor |
Zpráva |
|
v.kalandra
Registrován: 3.6.07, 10:36 Příspěvky: 728 Bydliště: Sedlec (okres Litoměřice)
|
Jak říkám!  Je lepší problémům předcházet, než je potom v nouzi rychle řešit!
U Škody to platí dvojnásob
Ovšem né že bych tim chtěl nějak snižovat krásné názory na kvalitu a image 
|
| 16.1.08, 22:09 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|
Vít
Hluchoň
Registrován: 23.1.07, 15:00 Příspěvky: 11873
|
jak se šetří teď nevím, ale tenkrát asi dost, jeslti ti ta tvoje funguje, tak na ni ani nešahej, nekoukej, uctivě ji zdrav a buď rád že maká, ale až ti to přestane startovat, při zapnutí mlhovek vyletí pojistka od něčeho uplně jiného, apod, tak to je 90% pojistkovka, jinak je tak elektrika ve favu ok,
|
| 16.1.08, 22:28 |
|
 |
|
FerdikF
Registrován: 6.11.06, 12:51 Příspěvky: 784 Bydliště: Chrudimsko
|
Já mám třeba ve svým formanovi pojistkovku tak někdy z roku 92, už tam jsou plochý pojistky, ale zapojení není stejný jako na pojistkovce 93, taky je narozdíl od palubovky hnědá. Docela mě to štve, koupil jsem si pípák na světla a samozřejmě to tam nefunguje. Jinak jsem ji už měl taky preventivně venku a i když mě nic nezlobilo, tak jsem pár spojů proletoval. Měl jsem hlavně uklepaný spoje pod relátkama, až jsem se divil že to funguje.
_________________ Forman Glxi r.v.93 karbec 43Kw lpg
Ford Fiesta r.v.91 37kw
|
| 17.1.08, 07:57 |
|
 |
|
cyz
Registrován: 6.5.06, 20:11 Příspěvky: 3262 Bydliště: Uherské Hradiště (Kunovice)
|
Favorit měl jenom 3 verze elektroinstalace - od počátku výroby do 8/89 a druhá změna byla 7/91, potom až do 95 beze změn (krom Pick-upa a Formana Praktik, tam byly změny k 1/93). Systémy Ecotronic a Mono-motronic byly na stávající elektroinstalaci de facto "naroubované" a mají svoji pojistkovou/releovou skříňku. Ta pojistkovka s nožovýma pojistkama má úplně jiné zapojení. Všechny formany měly pojistkovku stejnou, ty rozdíly se týkají pouze Favoritů.
|
| 17.1.08, 16:30 |
|
 |
|
PJDefort
Registrován: 14.3.08, 16:50 Příspěvky: 1357 Bydliště: Teplice
|
mám takovej dotaz...jsou stejný pojistkovky fávo BMM a karbec obě z roku 93 ?...jsou záměnný?..měli by bejt ne? jen se ujišťuju
_________________ Škoda Felicia Magic 1.3 MPI 50kW, najeto 59 000 km
|
| 3.11.08, 18:51 |
|
 |
|
deekay
Voditelj brodice
Registrován: 12.9.06, 21:33 Příspěvky: 9782 Bydliště: Bratislava / Nové Zámky
|
cyz píše: Favorit měl jenom 3 verze elektroinstalace - od počátku výroby do 8/89 a druhá změna byla 7/91, potom až do 95 beze změn (krom Pick-upa a Formana Praktik, tam byly změny k 1/93). Systémy Ecotronic a Mono-motronic byly na stávající elektroinstalaci de facto "naroubované" a mají svoji pojistkovou/releovou skříňku. Ta pojistkovka s nožovýma pojistkama má úplně jiné zapojení. Všechny formany měly pojistkovku stejnou, ty rozdíly se týkají pouze Favoritů.
ak ratame L a LS ako rozne co aj su tak je 6 minimalne
_________________ - Favorit 137GRx r.v. 1990, biely, posledné analógové auto - Volvo V40 2.0T, r.v. 2002 http://www.danokrnac.sk/
|
| 3.11.08, 18:54 |
|
 |
|
PJDefort
Registrován: 14.3.08, 16:50 Příspěvky: 1357 Bydliště: Teplice
|
pjdefort píše: mám takovej dotaz...jsou stejný pojistkovky fávo BMM a karbec obě z roku 93 ?...jsou záměnný?..měli by bejt ne? jen se ujišťuju
nikdo nevíte? 
_________________ Škoda Felicia Magic 1.3 MPI 50kW, najeto 59 000 km
|
| 6.11.08, 19:02 |
|
 |
|
michalkatka
Registrován: 11.2.06, 15:19 Příspěvky: 19160 Bydliště: SR Bratislavský kraj - Senec
|
pjdefort píše: pjdefort píše: mám takovej dotaz...jsou stejný pojistkovky fávo BMM a karbec obě z roku 93 ?...jsou záměnný?..měli by bejt ne? jen se ujišťuju nikdo nevíte? 
myslím že sú rovnaké.... musel by som pozrieť čísla...
_________________ Škoda Favorit 135(136)(G)Lx 93 LPG klima červeň
Nie je všetko tak ako vyzerá - rozdiel je v technike...
http://skoda.panda.cz/forum/viewtopic.php?t=3336
|
| 6.11.08, 19:04 |
|
 |
|
PJDefort
Registrován: 14.3.08, 16:50 Příspěvky: 1357 Bydliště: Teplice
|
jesi máš možnost, tak se ve volný chvíli podívej prosimtě
_________________ Škoda Felicia Magic 1.3 MPI 50kW, najeto 59 000 km
|
| 6.11.08, 19:11 |
|
 |
|
michalkatka
Registrován: 11.2.06, 15:19 Příspěvky: 19160 Bydliště: SR Bratislavský kraj - Senec
|
pjdefort píše: jesi máš možnost, tak se ve volný chvíli podívej prosimtě
nesľubujem že to bude tak skoro, už ani neviem ktorá je s ktorého auta (neviem ani či mám ešte 1, alebo 2)... pozri čísla v autodat alebo vagcat alebo v etke...
ja myslím že sú rovnaké, na pohľad v nich žiaden rozdiel nieje...
_________________ Škoda Favorit 135(136)(G)Lx 93 LPG klima červeň
Nie je všetko tak ako vyzerá - rozdiel je v technike...
http://skoda.panda.cz/forum/viewtopic.php?t=3336
|
| 6.11.08, 19:26 |
|
 |
|
Neex
Registrován: 18.10.07, 18:16 Příspěvky: 1036 Bydliště: Šumperk
|
Tak život bych na tuhle otázku nevsadil, ale za celých 7 let co Favíka mám jsem neslyšel že by pojistkovky od 93 byly zvlášť pro karburátor a BMM.
_________________ Favorit 135 LX r.v.93
|
| 6.11.08, 19:58 |
|
 |
|
gokralik
Registrován: 28.12.07, 16:31 Příspěvky: 11977 Bydliště: Český Těšín
|
Já mám za to, že v nich taky není rozdíl. K tomu proletování: Ty starší pojistkovky byly opravdu tak špatné? Páč ta moje mi připadá celkem pěkně propájená a ještě s ní nikdy nebyl problém.
_________________ Favorit 135GLX, 1992, LPG - Fanouš  Forman 136GLX, 1993, LPG - Miloš_
|
| 6.11.08, 21:15 |
|
 |
|
PJDefort
Registrován: 14.3.08, 16:50 Příspěvky: 1357 Bydliště: Teplice
|
gokralik píše: Já mám za to, že v nich taky není rozdíl. K tomu proletování: Ty starší pojistkovky byly opravdu tak špatné? Páč ta moje mi připadá celkem pěkně propájená a ještě s ní nikdy nebyl problém.
tak ale ty už máš tu novější s nožovejma pojistkama ne?...to už je ta lepší 
_________________ Škoda Felicia Magic 1.3 MPI 50kW, najeto 59 000 km
|
| 7.11.08, 17:29 |
|
 |
|
gokralik
Registrován: 28.12.07, 16:31 Příspěvky: 11977 Bydliště: Český Těšín
|
pjdefort píše: tak ale ty už máš tu novější s nožovejma pojistkama ne?...to už je ta lepší 
Jo mám. No právě, že já s ní nikdy neměl problém a ostatní tady na to nadávají. Tak to asi ty starší byly pěkné šmejdy.
_________________ Favorit 135GLX, 1992, LPG - Fanouš  Forman 136GLX, 1993, LPG - Miloš_
|
| 8.11.08, 01:07 |
|
 |
|
michalkatka
Registrován: 11.2.06, 15:19 Příspěvky: 19160 Bydliště: SR Bratislavský kraj - Senec
|
niečo som našiel...

_________________ Škoda Favorit 135(136)(G)Lx 93 LPG klima červeň
Nie je všetko tak ako vyzerá - rozdiel je v technike...
http://skoda.panda.cz/forum/viewtopic.php?t=3336
|
| 23.11.08, 17:00 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|
Kdo je online |
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků |
|
Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru Nemůžete odpovídat v tomto fóru Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
|
|