|
Stránka 1 z 1
|
[ Příspěvků: 8 ] |
|
| Autor |
Zpráva |
|
Vlastik
Registrován: 16.7.07, 15:24 Příspěvky: 123
|
 Autobaterie pro Fel 1,6
Zdravím
Prosím o radu, jakou doporučujete autobaterii pro Felicii 1,6. Konkrétně jaká je nejvhodnější kapacita baterie, popř. jaká značka je z pohledu životnosti a kvality nejlepší? Jaké značce se naopak vyhnout?
Díky za typ- Vlastik
|
| 26.12.08, 12:40 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|
Matthes
Hliník navždy.
Registrován: 20.6.06, 17:43 Příspěvky: 17651 Bydliště: Praha západ
|
Dobra Banner, vyhnout se Filsonu, Perionu a jejim odvozeninam.
_________________ Zbrane zabijeji!
Liga za čisté silnice: pumpičkářům pumpičkou přes koule.
|
| 26.12.08, 13:06 |
|
 |
|
superflo
Registrován: 10.12.07, 16:03 Příspěvky: 555 Bydliště: Košice, Bratislava
|
 Re: Autobaterie pro Fel 1,6
Vlastik píše: Zdravím Prosím o radu, jakou doporučujete autobaterii pro Felicii 1,6. Konkrétně jaká je nejvhodnější kapacita baterie, popř. jaká značka je z pohledu životnosti a kvality nejlepší? Jaké značce se naopak vyhnout?
Díky za typ- Vlastik
Banner a Bosch Silver ... dobre znacky...
kup nejaku 55Ah 380-400A. 
_________________ Škoda Fabia Ambiente, 1,4TDi - 51kW, r.v. 2006, 235 000km - fičíííí Škoda Felícia LXi, 1,6MPi - 55kW, r.v. 1996, 184 000km - predaná
|
| 26.12.08, 15:05 |
|
 |
|
Vlastik
Registrován: 16.7.07, 15:24 Příspěvky: 123
|
 Re: Autobaterie pro Fel 1,6
superflo píše: Vlastik píše: Zdravím Prosím o radu, jakou doporučujete autobaterii pro Felicii 1,6. Konkrétně jaká je nejvhodnější kapacita baterie, popř. jaká značka je z pohledu životnosti a kvality nejlepší? Jaké značce se naopak vyhnout?
Díky za typ- Vlastik Banner a Bosch Silver ... dobre znacky... kup nejaku 55Ah 380-400A. 
Přemýšlel jsem spíš nad značkou Varta. Jednu starší jsem tam teď měl a odváděla skvělou práci i po době její životnosti. Kapacitou to byla dokonce pouhá 44Ah a i tak v 1,6tce sloužila výborně.
Vlastik
|
| 26.12.08, 17:33 |
|
 |
|
Milan Koukal
Registrován: 8.12.06, 13:20 Příspěvky: 947
|
vartu můžu doporučit nejlip bezúdržbovou
|
| 27.12.08, 09:52 |
|
 |
|
slovacek.milos
Mistr mechanik
Registrován: 1.3.06, 13:42 Příspěvky: 16256 Bydliště: Strážnice
|
bomba je magnet asi po dvou letech jak je kosa nedrží na první start kapacitu dávám banner 44 v pohodě miloš
|
| 28.12.08, 17:57 |
|
 |
|
novomi
Registrován: 29.11.07, 18:11 Příspěvky: 4270 Bydliště: kousek od Tábora
|
Děda v základní Felině 1,3 má původní baterii Varta. Teď je jí 13 let a drží 
_________________ Škoda 120 L r.v. 1988 - 167 000 KM Opel Vectra Sedan 1.6 16V r.v. 1996 - 268 000 KM BMW E46 320D 110 kw touring r.v. 2002 - 266 000 KM
|
| 29.12.08, 19:32 |
|
 |
|
Radek19_ae
Registrován: 25.6.08, 13:13 Příspěvky: 400 Bydliště: u Hostýnských vrchů
|
Jasné BANNERky jsou dobrý. Vartu nedoporučuju teda vůbec. Mám 55Ah TAB a když jsem ju kupoval letos o prázdninách, tak palba - 2 300,- s DPH
_________________ Pássovec AFN varoš EX: felda AEE
diagnostika koncernu, resety, nastavení, opravy VW HEX-CAN i KKL, 2x2
|
| 2.1.09, 09:57 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|
|
Stránka 1 z 1
|
[ Příspěvků: 8 ] |
|
Kdo je online |
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků |
|
Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru Nemůžete odpovídat v tomto fóru Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
|
|