| Autor |
Zpráva |
|
Stipl
Registrován: 20.5.07, 14:11 Příspěvky: 35
|
 Klimatizace
Pleas lidi zjištuju ajke bývají závady u klimatizací a vytápění ve vozidle?a jak je odstraním!!!!§dííík moc!
|
| 13.6.07, 12:23 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|
Peter50kw
Registrován: 13.1.06, 11:30 Příspěvky: 1467 Bydliště: Košice
|
Klimatizacia nechladi - autoservis.
Kurenie nekuri, pripadne kuri stale - tam je moznosti tak vela, ze by si mal byt konkretnejsi - vcitane typu auta, ktoreho sa to tyka.
|
| 13.6.07, 15:27 |
|
 |
|
Stipl
Registrován: 20.5.07, 14:11 Příspěvky: 35
|
 Klima
Tak třeba mě to nejvíc zajímalo u auta škoda octavia 2001rv. zajímalo by mě jestli tam jsou nějaké nešvary!dík moc!
|
| 14.6.07, 10:56 |
|
 |
|
Peter50kw
Registrován: 13.1.06, 11:30 Příspěvky: 1467 Bydliště: Košice
|
 Re: Klima
Stipl píše: Tak třeba mě to nejvíc zajímalo u auta škoda octavia 2001rv. zajímalo by mě jestli tam jsou nějaké nešvary!dík moc!
Klimy na oktavkach, vw, audinach a seatoch su pomerne bezproblmove. Najcastejsia zavada je unik chladiva co sa stava raz za viac ako 5 rokov. Prejavi sa poklesom chladiaceho vykonu. Oprava je doplnenie - vylucne v servise a stoji cca 1000 korun. Dalej je potrebne raz za par rokov cistit vyparnik.
|
| 14.6.07, 18:40 |
|
 |
|
jozef sery
Registrován: 29.7.08, 11:01 Příspěvky: 11
|
Mám febiu 1,4 r.v.2002 ked zapnem kurenie tak mi pekne hreje ale ako nahle chcem ubrať tak to nefunguje to iste mi roby aj klima ked chcem ubrať tak začne fukať tepli až priam horúci vzduch.Porady niekto kto mal podobny problem alebo ma s tim skusenosť.
|
| 28.1.09, 10:45 |
|
 |
|
michalkatka
Registrován: 11.2.06, 15:19 Příspěvky: 19160 Bydliště: SR Bratislavský kraj - Senec
|
jozef sery píše: Mám febiu 1,4 r.v.2002 ked zapnem kurenie tak mi pekne hreje ale ako nahle chcem ubrať tak to nefunguje to iste mi roby aj klima ked chcem ubrať tak začne fukať tepli až priam horúci vzduch.Porady niekto kto mal podobny problem alebo ma s tim skusenosť.
ak máš automatickú tak ti mohlo odísť čidlo teploty, ak máš manuálnu tak máš zrejme vyskočený bowden s ovládača, alebo zlomené tiahlo klapky v kúrení....
ale detaily odo mňa nechci rozobraté som to nemal...
_________________ Škoda Favorit 135(136)(G)Lx 93 LPG klima červeň
Nie je všetko tak ako vyzerá - rozdiel je v technike...
http://skoda.panda.cz/forum/viewtopic.php?t=3336
|
| 28.1.09, 21:45 |
|
 |
|
kwiko
Registrován: 10.1.06, 13:21 Příspěvky: 5194 Bydliště: Pééétržka a Horne Saliby
|
pri automatickej klime(co je asi tento pripad). Moze byt napriklad aj zlbnuta jednotka. Takze je asi najlepsie navstivit servis kde to vedia presne diagnostikovat. Taktiez si daj pozor ked budes nieco zhanat, lebo existuje viacero modifkacii climatroniku.
_________________ Forman 135Le Volvo 855 TDI 0949126151
|
| 29.1.09, 00:49 |
|
 |
|
jozef sery
Registrován: 29.7.08, 11:01 Příspěvky: 11
|
michalkatka píše: jozef sery píše: Mám febiu 1,4 r.v.2002 ked zapnem kurenie tak mi pekne hreje ale ako nahle chcem ubrať tak to nefunguje to iste mi roby aj klima ked chcem ubrať tak začne fukať tepli až priam horúci vzduch.Porady niekto kto mal podobny problem alebo ma s tim skusenosť. ak máš automatickú tak ti mohlo odísť čidlo teploty, ak máš manuálnu tak máš zrejme vyskočený bowden s ovládača, alebo zlomené tiahlo klapky v kúrení.... ale detaily odo mňa nechci rozobraté som to nemal...
dik za radu ...........
|
| 30.1.09, 09:17 |
|
 |
|
jozef sery
Registrován: 29.7.08, 11:01 Příspěvky: 11
|
kwiko píše: pri automatickej klime(co je asi tento pripad). Moze byt napriklad aj zlbnuta jednotka. Takze je asi najlepsie navstivit servis kde to vedia presne diagnostikovat. Taktiez si daj pozor ked budes nieco zhanat, lebo existuje viacero modifkacii climatroniku.
ja to mám manuál,ale ďakujem za radu..........ten servis asi bude ta správna cesta........
|
| 30.1.09, 09:20 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|