Zvyšení výkonu u Feldy 1,3MPi
Zvyšení výkonu u Feldy 1,3MPi
| Autor |
Zpráva |
|
fatal
rejpal
Registrován: 26.4.06, 15:18 Příspěvky: 18477
|
Pozor, není Cimbu jako Cimbu... http://www.cimbu.cz/sk/index_sk.php?page=3&chip=7&subitem=7
Edit: No nic, beru zpět, vačku tam sice uvádějí ale jen pro 1.6ku.
|
| 23.5.08, 15:00 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|
Tuner#2
Registrován: 30.1.08, 15:01 Příspěvky: 2753 Bydliště: Rokycansko
|
Jancl píše: Jeastli myslíš tohle" Četl sem tu hodně témat, něco o CIMUBU, něco o zvýšení výkonu na 61,5kW za3500Kč
Tak to za tech 3500Kč sem četl někdo to v nějakém příspěvku plácl jen sem se tal jinak nezajímá mě že cimub vačky nedělá většina firem je překupuje a nemyslim že by tam dávali nějaké šmejdy kdýž tam máš prý doživotní záruku... Většina firem překupuje  tos mě pobavil. Dal jsem Tě tady odkaz přímo na výrobce vačky a to asi nejlepšího v ČR, nehledě na to, že tu vačku pro běžné ježdění u něj koupíš za 3000,- a ne za 4700,- překoupenou pravděpodobně stejně z motor Excelu 
_________________ https://www.facebook.com/Tuner2carphotos https://www.instagram.com/tuner2carphotos/
|
| 23.5.08, 15:17 |
|
 |
|
Gemini
Registrován: 25.6.07, 00:22 Příspěvky: 528 Bydliště: Trenčín , Slovakia
|
vazeny, prosim Vas, neplete sem turbodizle a turbo benziny, to je nieco neporovnatelne.....na TDi sa da vykon zdvojnasobit, na 1.8T 20V je vykon 150 - 220 PS
+11 kW je neuveritelnych 22% vykonu hore a cipom (len chipom) sa to veru este nikomu nepodarilo
realne a uznavane cislo je + 5-7 %...
_________________ Škoda Rapid 146 - 93 HP , 140 Nm
Škoda 130 Maxi - 105 HP, 140 Nm
Škoda Rapid Turbo - 122 HP, 231 Nm
|
| 28.5.08, 14:24 |
|
 |
|
Jancl
Registrován: 20.5.08, 15:54 Příspěvky: 12 Bydliště: Felicia 1,3 MPi
|
To je pořád dokola nikdyo netvrdí, že zvedne výkon o 11kW jen chipem je zapotřeba vyměnit i vačku tak už to neřešte 
|
| 28.5.08, 16:03 |
|
 |
|
Vít
Hluchoň
Registrován: 23.1.07, 15:00 Příspěvky: 11873
|
Jancl píše: To je pořád dokola nikdyo netvrdí, že zvedne výkon o 11kW jen chipem je zapotřeba vyměnit i vačku tak už to neřešte 
na webu to tak mají, nabízejí čip, o vačce ani čárka
|
| 28.5.08, 16:06 |
|
 |
|
Tuner#2
Registrován: 30.1.08, 15:01 Příspěvky: 2753 Bydliště: Rokycansko
|
Jancl píše: To je pořád dokola nikdyo netvrdí, že zvedne výkon o 11kW jen chipem je zapotřeba vyměnit i vačku tak už to neřešte  Hlavně si přečti co jsem Ti radil a nekupuj vačku za 4700,- To by jsi měl od Chovance dvě a ješte by Tě zbylo na benzín a od Čepka jednu a plnou nádrž benzínu.
_________________ https://www.facebook.com/Tuner2carphotos https://www.instagram.com/tuner2carphotos/
|
| 28.5.08, 16:10 |
|
 |
|
bitmap
Registrován: 4.5.08, 00:11 Příspěvky: 658
|
Nezapomente, ze seriova 50kW MPI po nejakych 100,000km miva nabrzdeny vykon kolem k tem 60kW, tak nevidim duvod, proc by upravci RJ nemohli nabizet chip na 61kW. Upravce sice tim chipem neziska ani prd navic v absolutnich hodnotach vykonu a tociveho momentu, ale motor se stane "jetelnejsim", takze zakaznik ma pocit, ze tam tech 10kW navic ma. A pokud bude neduverivy a zajede si s tim na brzdu, tak mu to s nejvetsi pravdepodobnosti ty slibovane hodnoty ukaze, tudiz je spokojeny, ze chip "funguje".
|
| 29.5.08, 14:13 |
|
 |
|
Tuner#2
Registrován: 30.1.08, 15:01 Příspěvky: 2753 Bydliště: Rokycansko
|
tiff: JOKE roku? Pokud je to válcová brzda, tak záleží dost hodně na obsluze co tam zadá za vstupní data a jak moc dobře ta brzda změří ztrátový výkon. Jinak je to měření úplně o ničem a docela mě pobavilo těch 10kW navíc jen tím, že najedu 100tkm. Nějak jsem si toho u tátova MPIčka nevšimnul a holt jsem vyhodil peníze za mechanické úpravy, když to jde prostě jen vyjezdit...
_________________ https://www.facebook.com/Tuner2carphotos https://www.instagram.com/tuner2carphotos/
|
| 29.5.08, 14:24 |
|
 |
|
fatal
rejpal
Registrován: 26.4.06, 15:18 Příspěvky: 18477
|
Takže při nalítaných 200 tisíc km bude výkon 70kW? 
|
| 29.5.08, 14:26 |
|
 |
|
MATTESS
Registrován: 1.1.08, 14:46 Příspěvky: 5654 Bydliště: Plzeň
|
no to je mazec, takže u auta, co mělo 200t km a udávaný výkon mělo 65 kW, tak jsem při prodeji měl 85kW???Spíš mi přišlo, že mělo tak 50kW 
_________________ člen Coupé clubu TW fotky https://mattess00.rajce.idnes.cz/
|
| 29.5.08, 14:36 |
|
 |
|
fatal
rejpal
Registrován: 26.4.06, 15:18 Příspěvky: 18477
|
Ne, to už mělo 90kW.  Bys mrkal na brzdě. 
|
| 29.5.08, 14:38 |
|
 |
|
MATTESS
Registrován: 1.1.08, 14:46 Příspěvky: 5654 Bydliště: Plzeň
|
 a na Fabii mam už 65kW  Jsem málem spadl pod stůl
_________________ člen Coupé clubu TW fotky https://mattess00.rajce.idnes.cz/
|
| 29.5.08, 14:40 |
|
 |
|
deekay
Voditelj brodice
Registrován: 12.9.06, 21:33 Příspěvky: 9782 Bydliště: Bratislava / Nové Zámky
|
tiff píše: Nezapomente, ze seriova 50kW MPI po nejakych 100,000km miva nabrzdeny vykon kolem k tem 60kW...
tak sa necudujem ze mi to neide, ked mam len 115t km  podla tejto teorie by boli najrychlejsie doprane prostriedky Ikarusy 
_________________ - Favorit 137GRx r.v. 1990, biely, posledné analógové auto - Volvo V40 2.0T, r.v. 2002 http://www.danokrnac.sk/
|
| 29.5.08, 14:46 |
|
 |
|
deekay
Voditelj brodice
Registrován: 12.9.06, 21:33 Příspěvky: 9782 Bydliště: Bratislava / Nové Zámky
|
a s tou brzou:
ten vykon co udava vyrobca je cisto vykon motora alebo je tam zahrnuty aj stratovy? a na ti zmeraju vsetko naraz? logicky by to malo merat hlavne realny vykon (cize motor minus straty v prevodovke atd.) nie?
_________________ - Favorit 137GRx r.v. 1990, biely, posledné analógové auto - Volvo V40 2.0T, r.v. 2002 http://www.danokrnac.sk/
|
| 29.5.08, 14:48 |
|
 |
|
fatal
rejpal
Registrován: 26.4.06, 15:18 Příspěvky: 18477
|
Podle normy. Mám dojem, že těch 50kW u MPi je výkon komplet motoru s příslušenstvím na setrváku (tj. bez převodovky).
|
| 29.5.08, 14:53 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|
Kdo je online |
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků |
|
Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru Nemůžete odpovídat v tomto fóru Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
|
|