Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 22.6.26, 18:42



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 107 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
 Zvyšení výkonu u Feldy 1,3MPi 

CIMBA co si o tom myslite?
CIMBU rozhodně ano, mám s ním kladné zkušenosti... 6%  6%  [ 1 ]
CIMBU asi ano, ale nemám zkušenost 63%  63%  [ 10 ]
CIMBU nevím 13%  13%  [ 2 ]
CIMBU ne, nevěřím tomu sám nemám odzkoušeno... 19%  19%  [ 3 ]
Celkem hlasů : 16

 Zvyšení výkonu u Feldy 1,3MPi 
Autor Zpráva
rejpal

Registrován: 26.4.06, 15:18
Příspěvky: 18477
Příspěvek 
Pozor, není Cimbu jako Cimbu... http://www.cimbu.cz/sk/index_sk.php?page=3&chip=7&subitem=7

Edit: No nic, beru zpět, vačku tam sice uvádějí ale jen pro 1.6ku.


23.5.08, 15:00
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Příspěvek Reklama

   
Uživatelský avatar

Registrován: 30.1.08, 15:01
Příspěvky: 2753
Bydliště: Rokycansko
Příspěvek 
Jancl píše:
Jeastli myslíš tohle"
Četl sem tu hodně témat, něco o CIMUBU, něco o zvýšení výkonu na 61,5kW za3500Kč

Tak to za tech 3500Kč sem četl někdo to v nějakém příspěvku plácl jen sem se tal jinak nezajímá mě že cimub vačky nedělá většina firem je překupuje a nemyslim že by tam dávali nějaké šmejdy kdýž tam máš prý doživotní záruku...
Většina firem překupuje :lol: tos mě pobavil. Dal jsem Tě tady odkaz přímo na výrobce vačky a to asi nejlepšího v ČR, nehledě na to, že tu vačku pro běžné ježdění u něj koupíš za 3000,- a ne za 4700,- překoupenou pravděpodobně stejně z motor Excelu :wink:

_________________
https://www.facebook.com/Tuner2carphotos
https://www.instagram.com/tuner2carphotos/


23.5.08, 15:17
Profil Zobrazit autorovy stránky
Uživatelský avatar

Registrován: 25.6.07, 00:22
Příspěvky: 528
Bydliště: Trenčín , Slovakia
Příspěvek 
vazeny, prosim Vas, neplete sem turbodizle a turbo benziny, to je nieco neporovnatelne.....na TDi sa da vykon zdvojnasobit, na 1.8T 20V je vykon 150 - 220 PS

+11 kW je neuveritelnych 22% vykonu hore a cipom (len chipom) sa to veru este nikomu nepodarilo

realne a uznavane cislo je + 5-7 %...

_________________
Škoda Rapid 146 - 93 HP , 140 Nm
Škoda 130 Maxi - 105 HP, 140 Nm
Škoda Rapid Turbo - 122 HP, 231 Nm


28.5.08, 14:24
Profil Zobrazit autorovy stránky
Uživatelský avatar

Registrován: 20.5.08, 15:54
Příspěvky: 12
Bydliště: Felicia 1,3 MPi
Příspěvek 
To je pořád dokola nikdyo netvrdí, že zvedne výkon o 11kW jen chipem je zapotřeba vyměnit i vačku tak už to neřešte :wink:


28.5.08, 16:03
Profil
Hluchoň

Registrován: 23.1.07, 15:00
Příspěvky: 11873
Příspěvek 
Jancl píše:
To je pořád dokola nikdyo netvrdí, že zvedne výkon o 11kW jen chipem je zapotřeba vyměnit i vačku tak už to neřešte :wink:


na webu to tak mají, nabízejí čip, o vačce ani čárka


28.5.08, 16:06
Profil ICQ
Uživatelský avatar

Registrován: 30.1.08, 15:01
Příspěvky: 2753
Bydliště: Rokycansko
Příspěvek 
Jancl píše:
To je pořád dokola nikdyo netvrdí, že zvedne výkon o 11kW jen chipem je zapotřeba vyměnit i vačku tak už to neřešte :wink:
Hlavně si přečti co jsem Ti radil a nekupuj vačku za 4700,- To by jsi měl od Chovance dvě a ješte by Tě zbylo na benzín a od Čepka jednu a plnou nádrž benzínu.

_________________
https://www.facebook.com/Tuner2carphotos
https://www.instagram.com/tuner2carphotos/


28.5.08, 16:10
Profil Zobrazit autorovy stránky
Uživatelský avatar

Registrován: 4.5.08, 00:11
Příspěvky: 658
Příspěvek 
Nezapomente, ze seriova 50kW MPI po nejakych 100,000km miva nabrzdeny vykon kolem k tem 60kW, tak nevidim duvod, proc by upravci RJ nemohli nabizet chip na 61kW. Upravce sice tim chipem neziska ani prd navic v absolutnich hodnotach vykonu a tociveho momentu, ale motor se stane "jetelnejsim", takze zakaznik ma pocit, ze tam tech 10kW navic ma. A pokud bude neduverivy a zajede si s tim na brzdu, tak mu to s nejvetsi pravdepodobnosti ty slibovane hodnoty ukaze, tudiz je spokojeny, ze chip "funguje".


29.5.08, 14:13
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 30.1.08, 15:01
Příspěvky: 2753
Bydliště: Rokycansko
Příspěvek 
tiff: JOKE roku? Pokud je to válcová brzda, tak záleží dost hodně na obsluze co tam zadá za vstupní data a jak moc dobře ta brzda změří ztrátový výkon. Jinak je to měření úplně o ničem a docela mě pobavilo těch 10kW navíc jen tím, že najedu 100tkm. Nějak jsem si toho u tátova MPIčka nevšimnul a holt jsem vyhodil peníze za mechanické úpravy, když to jde prostě jen vyjezdit...

_________________
https://www.facebook.com/Tuner2carphotos
https://www.instagram.com/tuner2carphotos/


29.5.08, 14:24
Profil Zobrazit autorovy stránky
rejpal

Registrován: 26.4.06, 15:18
Příspěvky: 18477
Příspěvek 
Takže při nalítaných 200 tisíc km bude výkon 70kW? :)


29.5.08, 14:26
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Uživatelský avatar

Registrován: 1.1.08, 14:46
Příspěvky: 5654
Bydliště: Plzeň
Příspěvek 
no to je mazec, takže u auta, co mělo 200t km a udávaný výkon mělo 65 kW, tak jsem při prodeji měl 85kW???Spíš mi přišlo, že mělo tak 50kW :lol:

_________________
člen Coupé clubu TW
fotky https://mattess00.rajce.idnes.cz/


29.5.08, 14:36
Profil
rejpal

Registrován: 26.4.06, 15:18
Příspěvky: 18477
Příspěvek 
Ne, to už mělo 90kW. :) Bys mrkal na brzdě. :lol:


29.5.08, 14:38
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Uživatelský avatar

Registrován: 1.1.08, 14:46
Příspěvky: 5654
Bydliště: Plzeň
Příspěvek 
:lol: a na Fabii mam už 65kW :lol: Jsem málem spadl pod stůl

_________________
člen Coupé clubu TW
fotky https://mattess00.rajce.idnes.cz/


29.5.08, 14:40
Profil
Voditelj brodice
Uživatelský avatar

Registrován: 12.9.06, 21:33
Příspěvky: 9782
Bydliště: Bratislava / Nové Zámky
Příspěvek 
tiff píše:
Nezapomente, ze seriova 50kW MPI po nejakych 100,000km miva nabrzdeny vykon kolem k tem 60kW...

tak sa necudujem ze mi to neide, ked mam len 115t km ;) podla tejto teorie by boli najrychlejsie doprane prostriedky Ikarusy :lol: :lol: :lol:

_________________
- Favorit 137GRx r.v. 1990, biely, posledné analógové auto
- Volvo V40 2.0T, r.v. 2002
http://www.danokrnac.sk/


29.5.08, 14:46
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Voditelj brodice
Uživatelský avatar

Registrován: 12.9.06, 21:33
Příspěvky: 9782
Bydliště: Bratislava / Nové Zámky
Příspěvek 
a s tou brzou:
ten vykon co udava vyrobca je cisto vykon motora alebo je tam zahrnuty aj stratovy? a na ti zmeraju vsetko naraz? logicky by to malo merat hlavne realny vykon (cize motor minus straty v prevodovke atd.) nie?

_________________
- Favorit 137GRx r.v. 1990, biely, posledné analógové auto
- Volvo V40 2.0T, r.v. 2002
http://www.danokrnac.sk/


29.5.08, 14:48
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
rejpal

Registrován: 26.4.06, 15:18
Příspěvky: 18477
Příspěvek 
Podle normy. Mám dojem, že těch 50kW u MPi je výkon komplet motoru s příslušenstvím na setrváku (tj. bez převodovky).


29.5.08, 14:53
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Příspěvek Reklama

   
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 107 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
[ Time : 0.019s | 12 Queries | GZIP : Off ]