Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 22.6.26, 17:08



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 107 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
 Zvyšení výkonu u Feldy 1,3MPi 

CIMBA co si o tom myslite?
CIMBU rozhodně ano, mám s ním kladné zkušenosti... 6%  6%  [ 1 ]
CIMBU asi ano, ale nemám zkušenost 63%  63%  [ 10 ]
CIMBU nevím 13%  13%  [ 2 ]
CIMBU ne, nevěřím tomu sám nemám odzkoušeno... 19%  19%  [ 3 ]
Celkem hlasů : 16

 Zvyšení výkonu u Feldy 1,3MPi 
Autor Zpráva
Uživatelský avatar

Registrován: 4.5.08, 00:11
Příspěvky: 658
Příspěvek 
Tuner#2, fatal, MATTESS: kolegove, stale cekam na vycerpavajici vycet vasich zkusenosti s merenim vykonu triloziskovych Skoda motoru.

... ale to je asi neco jako cekat na snih uprostred leta, ze? :P


1.6.08, 17:08
Profil
Příspěvek Reklama

   
Hliník navždy.
Uživatelský avatar

Registrován: 20.6.06, 17:43
Příspěvky: 17651
Bydliště: Praha západ
Příspěvek 
Nerozcilujte se pane Bitmape :)

_________________
Zbrane zabijeji!

Liga za čisté silnice: pumpičkářům pumpičkou přes koule.


1.6.08, 17:09
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Uživatelský avatar

Registrován: 1.1.08, 14:46
Příspěvky: 5654
Bydliště: Plzeň
Příspěvek 
Matthes píše:
Nerozcilujte se pane Bitmape :)
:lol: :lol:

_________________
člen Coupé clubu TW
fotky https://mattess00.rajce.idnes.cz/


1.6.08, 17:10
Profil
Voditelj brodice
Uživatelský avatar

Registrován: 12.9.06, 21:33
Příspěvky: 9782
Bydliště: Bratislava / Nové Zámky
Příspěvek 
achjo, by som povedal ze sa to tu meni na luku...
samy vol :lol: :lol:
peace

_________________
- Favorit 137GRx r.v. 1990, biely, posledné analógové auto
- Volvo V40 2.0T, r.v. 2002
http://www.danokrnac.sk/


1.6.08, 17:18
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Uživatelský avatar

Registrován: 4.5.08, 00:11
Příspěvky: 658
Příspěvek 
Matthes: s malym "b" prosim :)
Ja se nerozciluji, jen predpokladam, ze kdyz se kolegove s takovou lehkosti posmivaji, tak cerpajic se svych bohatych zkusenosti povazuji muj prispevek za JOKE, tudiz bych se rad poucil, v cem delaji renomovane firmy chybu, ze opakovane meri u Felicii takove "nesmysly".


1.6.08, 17:20
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 1.1.08, 14:46
Příspěvky: 5654
Bydliště: Plzeň
Příspěvek 
když 1,8T má výkon po nějakých 100.000km stejný jako u výrobce, tak filcka bude mít nárůst o 20%?? Nebyl jsi náhodou v Doksech?

_________________
člen Coupé clubu TW
fotky https://mattess00.rajce.idnes.cz/


1.6.08, 17:24
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 4.5.08, 00:11
Příspěvky: 658
Příspěvek 
Byl jsem v Doksech.
1,8T ale neni 1,3MPI. 1,8T ma pet lozisek na klice, dve vacky, kazda taky 5x ulozena (nevim, hadam), vic nez 2x tolik ventilu, sofistikovane rozvody s napinaky atd. takze se narozdil od prehistorickych 1,3/1,4MPI pri pravidelnych vymenach oleje vyrazne pomaleji opotrebovava a vzdy bude mit vyrazne vetsi treci ztraty.


1.6.08, 17:28
Profil
Voditelj brodice
Uživatelský avatar

Registrován: 12.9.06, 21:33
Příspěvky: 9782
Bydliště: Bratislava / Nové Zámky
Příspěvek 
clovece ja ti neviem ci by som sa ohanal takymito silnymi argumentami keby som nemal dlhorocne skusenosti s upravami/opravami mnozstva motorov, ale ty vies ;)

_________________
- Favorit 137GRx r.v. 1990, biely, posledné analógové auto
- Volvo V40 2.0T, r.v. 2002
http://www.danokrnac.sk/


1.6.08, 17:34
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Uživatelský avatar

Registrován: 4.5.08, 00:11
Příspěvky: 658
Příspěvek 
deekay: mluvis o svate trojici posmevacku? Tam ale zadne silne argumenty nevidim ... tam vlastne nevidim zadne argumenty :lol:
Jinak, byva dobrym zvykem na diskusnich forech, ze pokud nemam nic k tematu, tak tam neprispivam, no offense ;)


1.6.08, 17:38
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 4.3.07, 22:36
Příspěvky: 10254
Bydliště: kósek vod Jevička
Příspěvek 
tiff píše:
deekay: mluvis o svate trojici posmevacku? Tam ale zadne silne argumenty nevidim ... tam vlastne nevidim zadne argumenty :lol:
Jinak, byva dobrym zvykem na diskusnich forech, ze pokud nemam nic k tematu, tak tam neprispivam, no offense ;)

Taky byva dobrym zvykem mit vyplneny profil a chovat se slusne. Jinak tvoji teorii je opotrebeny motor ma vetsi vule tim padem mensi treci ztraty jsem se dobre zasmal... :lol:

_________________
"Now Kato, warm up the silver hornet!" | crowack@jabber.org


1.6.08, 17:42
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 4.5.08, 00:11
Příspěvky: 658
Příspěvek 
CROWACK píše:
Tvoji teorii je opotrebeny motor ma vetsi vule tim padem mensi treci ztraty jsem se dobre zasmal... :lol:

Proc?


1.6.08, 17:46
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 4.3.07, 22:36
Příspěvky: 10254
Bydliště: kósek vod Jevička
Příspěvek 
tiff píše:
CROWACK píše:
Tvoji teorii je opotrebeny motor ma vetsi vule tim padem mensi treci ztraty jsem se dobre zasmal... :lol:

Proc?

Protoze prijdes o kompresni tlaky a kone ti utecou :lol:

_________________
"Now Kato, warm up the silver hornet!" | crowack@jabber.org


1.6.08, 17:48
Profil
Hluchoň

Registrován: 23.1.07, 15:00
Příspěvky: 11873
Příspěvek 
takže bych nechal obrousit kliku a nechal starý ložiska jo, a bude raketa, nebo jak to,u mám rozumět? kroužky bych mohl taky někde na vrakáči sehnat nějaký silně jetý


1.6.08, 17:50
Profil ICQ
Uživatelský avatar

Registrován: 1.1.08, 14:46
Příspěvky: 5654
Bydliště: Plzeň
Příspěvek 
CROWACK: nápodobně
tiff: tak proč se nestavil na pokec? To si takový posera a umíš debatovat jen po na fórech, kde navíc vystupuješ pod různými přezdívky?

_________________
člen Coupé clubu TW
fotky https://mattess00.rajce.idnes.cz/


1.6.08, 17:52
Profil
Voditelj brodice
Uživatelský avatar

Registrován: 12.9.06, 21:33
Příspěvky: 9782
Bydliště: Bratislava / Nové Zámky
Příspěvek 
tiff: ak myslis zabehnuty motor/prevodovku, to ano, tam sa tie vole zvacsia ale len na spravne - prevadzkove,
neda sa vseobecne tvrdit ze opotrebovanim a vacsimi volami sa zvysi vykon, to by znamenalo ze aj vylagrovany motor = ma vyssi vykon

_________________
- Favorit 137GRx r.v. 1990, biely, posledné analógové auto
- Volvo V40 2.0T, r.v. 2002
http://www.danokrnac.sk/


1.6.08, 17:53
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Příspěvek Reklama

   
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 107 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
[ Time : 0.018s | 12 Queries | GZIP : Off ]